Express Reklam

Hakkımızda

Reklam sektöründe tüm hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirerek ekonomiye katkıda bulunan firmamız siz müşterilerine hizmet vermektedir.

Vizyonu Yenilik Olanların Çözüm Ortağı

1970′li yılların sonunda fırça ve boya ile başladığımız reklam maceramız 90′lı yılların ortasında İstanbul’ da, Express Reklam’ın kurulmasıyla hızla büyüyerek günümüzdeki üretim tesislerimizde en son teknolojik sistem donanımlı makina parkurumuz, profesyonel çalışanlarımız ile yılların deneyimi ve titizlikle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve yaratıcılığı kullanarak en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimizle uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Kalite Politikamız

Express Reklam Global piyasa gerekliliği olarak bügün
İstanbul’da;ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Standardı OHSAS18001:2007 İş Sağlığı Ve Güvenliği
TSE Sertifikaları İle Müşterilerine Hizmet Vermektedir.