You are currently viewing Araç Magneti

Araç Magneti

Çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz araç magnetleri ile markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz. Araçlarda kullanılan magnetler 1 mm kalınlığındadır.

Araç Magneti

Daha ince magnet kullanılarak üretilen ürünlerde mıknatıslanma özelliği az olacağından, trafikte seyir halinde iken, özellikle bozuk yollarda yaşanan sallantılarda ürün düşebilmektedir.

Araç hızı arttıkça sürtünme katsayısı artacağından, magnet ile araç arasına sızabilecek hava, 1mm ürünlerde dahi magnetin havalanarak düşmesine yol açabilir. Bu sebeple araç magnetlerini şehir içi kullanımlarda öneriyoruz, 80km üzerinde kullanımını tavsiye etmiyoruz. Magnetler araç boyasına kesinlikle zarar vermez. Uygulama öncesinde yüzey temizlenirse sağlıklı tutunma sağlanır.

Araç Magnet

Firmanıza Özel Dijital Baskılı Magnet. Firmanızın reklamını Araç Magneti ile. otomobilinizin üzerinde taşıyın. Araç Magnetini otomobilinizin kapısına ve tüm metal yüzeylere yapıştırabilirsiniz.

Araç magneti üzerinde genellikle firma logosu, firma ismi, telefon, web adresi veya e-posta adresi bilgileri kullanılır. Kimi zamanda ürün tanıtımı veya reklam içeriği yer alır. Araç magneti tasarımı sizin istekleriniz doğrultusunda size özel hazırlanmaktadır.

Araç Magnet 60×40 Cm ( 2 Adet ) – Reklam – Tanıtım – Manyetik Reklam Ürünü. 60×40 cm ebatlarında olan araç magneti genellikle 0,85mm veya 1mm kalınlığında üretilir. Kolay kolay metal yüzeyleri bırakmaz.

Oto Magnet

Firmanızın reklamını Araç Magneti ile otomobilinizin üzerinde taşıyın. Araç Magnetini otomobilinizin kapısına ve tüm metal yüzeylere yapıştırabilirsiniz.

Araç Magnetini otomobilinizin kapısına ve tüm metal yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Otomobilin hızı farketmeksizin yapıştığı yerden düşmez pratik araç giydirme çözümüdür.

Araç kapısına ve bütün metal yüzeylere yapıştırılabilen, üzeri dış etkenlerden etkilenmemesi için 4 Renk CMYK Baskılı, kolayca yapıştırılabilir ve iz bırakmaz, full renkli magnet.

Reklam Magneti

Araç magnet uygulaması Express Reklam firması olarak bu sektörde en iyi uygulamalarımızdan biri olarak karşınıza çıkar. Araçlarda reklam yapabilmek, yol boyunca birçok kitleye ulaşabilmek adına araç magnet uygulamaları her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Misyonumuz ve vizyonumuz gereği bu uygulamaları hem kısa sürede pratik bir şekilde hem de araçlarınıza zarar vermeyecek şekilde hayata geçirmekteyiz. Araçların kapı kısmına uyguladığımız araç magnet yapıştırmaları bozuk yollarda, sallantı durumlarında dahi kopma, düşme ve sökülme yaşamadan kullanmaya devam edebileceğiniz kaliteye sahiptir. Kullandığımız tüm malzemeler araçların boya yapısı ile uygundur. Araç magnetlerimizde genel olarak;