You are currently viewing X Banner

X Banner

En kaliteli X Banner baskı siparişinizi Express Reklam ile online olarak verin, ürünleriniz uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelsin. ✓ X Banner Vinil Baksı ✓ X Banner Stand.

X Banner

X Banner, dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsellerindendir. Aynı zamanda hem kurulumu hem de görsel yenilemesi ile oldukça pratik ve kolay ürünümüzdür.

X Banner 80×180 cm çok tercih edilmesinin bir başka nedenide uzun ömürlü olmasıdır. Kalitelidir ve fiyatı oldukça makuldur. X banner baskısı dijital baskıdır, kullanılan baskı materyali vinildir (Branda). Dijital baskı ölçüsü 80×180 cm dir.

X Banner Vinil Baskı

X Banner dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemidir. Promosyonel olarakda kullanılabilir. Plastik ve metal den üretilmiştir. Gergi sitemi ile görseli gergin tutarak güzel bir görünüm sağlar. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı avrupa vinil’dir (branda). Çok hafif bir yapıya sahiptir. Taşıma çantası ile kolayca taşınabilir (siyah). Kurulum için herhangi bir el aletine gerek yoktur geçme sistemi ile bir kaç dakika içinde kurulur. Aşağıdan ürünleri seçerek fiyatlarına, teknik özelliklerine ve sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

X Banner Stand, AVM, Fuar, kongre, seminer, mağaza vitrinleri gibi alanlarda kurulum ve taşıma kolaylığından tercih edilmektedir.