You are currently viewing Cam Kumlama

Cam Kumlama

En kaliteli Cam Kumlama siparişinizi Express Reklam ile online olarak verin, ürünleriniz uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelsin. ✓ Ofis Kumlu Folyo ✓ Ofis Buzlu Folyo.

Cam Kumlama

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Vektörel olarak tasarlanan geometrik şekiller, logolar veya çizgiler makinalarda kesildikten sonra cama uygulanır kesilen vektörel şekiller sökülür, söküm yapılan yerlerden içeriyi kısım kısım görmek mümkündür. Bu tarz çalışmalar genellikle ofislere ayrı bir hava katması amacı ilede yapılmaktadır. Büyük olan camlarda birbirine sıfırlayarak veya 5 mm üzerine bindirmek kaydıyla istenilen ebatlarda üretilebilir. Kullanım amacı güneş ışığından tasarruf ederken dik gelen ve göz alan ışınlara karşı filtreleme görevi yaparak göz almasını önler ve ortalama % 90 içeriye ışık alarak içeriyi karartmaz. Kumlu folyo diye tabir ettiğimiz folyolar buzlu cam normundadır içerdeki kişiler çok flu şekilde görünür asla net belli olmaz. Fabrikasyon olarak cama kumlu folyo yaptırmak hem meşakatli hemde daha masraflı bir iştir bunun yerine hiç cam sökmeden ortalık dağılmadan bir telefonla sipariş verip tasarım, baskı ve uygulama alanında konusunda uzman arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Uygulama sonrasında ki tavsiyemiz folyo uygulanan camların 1 (Bir) Hafta süre ile kendi haline bırakılmasıdır. (Silme ve Yıkama işlemi yapmamanızdır) Böylece uygulanan folyo (dış mekan için maximum 3 yıl – İç makan için maximum 5 yıl) sıkıntısız bir şekilde uygulama yapılan camda kalacaktır, Böylece uzun bir süre bu camlarla alakalı tekrar işlem yaptırmanıza zaman kaybetmenize ve para harcamanıza gerek kalmayacaktır.

Cam Kumlama fiyatları, cam kumlama modelleri, cam kumlama çeşitleri uygun fiyatlar ile burada. Tıklayın, en ucuz cam kumlama seçenekleri size gelsin.

Ofis Cam Kumlama

Ofis cam kumlama ayrıca cam buzlama olarak da adlandırılır. Aynı zamanda teknolojinin gelişimi ile farklı ofis konseptleri ortaya çıkmıştır. Bundan dolayı artık duvarlarla değil, camlarla bölünen çalışma alanları için ofis cam buzlama hizmetlerinin ne kadar gerekli oldukları anlaşılmaktadır.

Ofis Kumlu Folyo

Ofsi Kumlu Folyo Uygulamaları; Pasaj içlerine, ofis, plaza, alışveriş merkezlerinde cam üzerine yapılan uygulamalardır. Kumlu folyo üzerine direk baskı yapılabildiği için içerideki alanı gizlemek ve doku desen sağlamak adına uygun bir seçimdir.

Ofis kumlama cam folyosu iç ve dış mekanlarda düz ya da asimetrik kesim yapılarak, dekor amaçlı veya özel bir bölgenin, ofis ya da toplantı salonu gibi bir alanın kapatılmasını ya da görüntünün bulanıklaştırılmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Ofis Buzlu Folyo

İş yerlerinde dışarıdan gelen güneşin yansımasını engellemek için tercih edilen ürün güneşin ultraviyole ışınlarından çalışanların ve ofiste yer alan eşyaların zarar görmesinin önüne geçer. Ofis buzlu folyo fiyatları işlevsel özellikleri ile değerlendirildiğinde oldukça uygun seviyelerdedir. Avantajları ve ekonomik oluşları ile tercih edilen cama folyo buzlu çeşitleri birçok ebatlarda üretilir. Ürün fiyatı metre cinsinden hesaplanır. Kullanıcının ihtiyacı olan ölçülerde kesilerek gönderimi sağlandığı gibi standart ölçülere sahip olan ürünler de mevcuttur. Camların dayanıklılığını da artıran ürünlerin uygulaması ve kullanımı da oldukça kolaydır. Buzlu folyo cam kaplama olan camların hafif bir darbede kırılması, çizilmesi veya parçalanması asgari seviyelere düşer. Şiddetli bir darbe uygulandığında ise kaplama olan cam parçalansa da, küçük parçalara ayrılıp ufalanmaz ve böylelikle zararın en hafif şekilde atlatılmasını sağlar.

Cam kumlama ve kaplama örnekleri ile ilgili her türlü çözüm önerilerimiz ve sorularınız için 0534 897 13 74 ve 0216 316 80 77 nolu telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.