You are currently viewing Plotter Kesim

Plotter Kesim

Folyo kesim, renkli kesim folyosu ve plotter kesim örneklerini kategorimizden inceleyerek en uygun kumlama cam fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

Plotter Kesim

Plotter kesim veya folyo kesim olarak da bilinen aletler, bilgisayar desteği ile ürünleri çok hassas ve hızlı bir şekilde folyonun kesilmesini sağlar.

Folyo kesici plotter cihazları ürünleri çok hassas ve hızlı bir şekilde kesmemizi sağlar. Bu işlem için bilgisayar desteği ve vektörel yazılımı kullanırız. Aynı zamanda folyo kesim makinası veya kesim plotterı olarak da adlandırılırlar.

Folyo Kesim

Folyo kesim siparişleri Kemica ve Oracal kesim folyoları ile kesim yapılarak hazırlanmaktadır. Folyo kesimleriniz ayıklanarak üzerine transfer bandı uygulanmış şekilde uygulamaya hazır olarak gönderilmektedir.

Arka yüzeyi yapışkanlı 100 – 120 mic. kalınlığında ki pvc malzemenin plotter yardımı ile baskılı veya baskısız olarak kesilmesi işlemidir. Baskılı yüzeyin etrafından kesilmesine genelde “foil dekupe” denir. Folyo kesim ile hazırlanmış materyalin tüm yüzeyi taşıyıcı transfer bandı ile kaplanmaktadır.

Plotter ve Folyo Kesim Nedir?

Plotter kesim veya foylo kesim nedir diye merak edenler için kısaca cevap verecek olursak; Arka yüzeyi yapışkanlı folyo olan 100 ve 120 MİC kalınlığında olan PVC malzemenin plotter yardımıyla baskılı olarak kesilmesi işlemine folyo kesim denmektedir. Bu uygulama baskısız olarak da yapılabilir. Diğer yandan folyoların uygulanacakları alanlara transferin sağlanması için üretimin ardından tüm yüzeyi taşıyıcı özellikte olan folyo transfer bandı ile kaplamak gereklidir.

Plotter kesim ve dijital baskı kategorisinde bulunan ürünleri hızlı sipariş kolaylığı ve www.expressreklam.com.tr güvencesiyle en uygun fiyatlar ile satın almak için tıklayın!