You are currently viewing Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskıda yüksek kalite! dijital baskı, vinil bası, clp baskı, mesh baskı, afiş baskısı ve daha fazlası için Express Reklam ile iletişime geçin!

Dijital Baskı

Dijital baskı nedir? Dijital görsellerin, direk çeşitli ürünlerin (branda, folyo, vinil, afiş ve vb) üzerine profesyonel baskı işlemine denir. Tercih edilme sebebi ise gelişen teknoloji ile hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlar. Büyük formatlı ve yüksek hacimli yazıcılar ile mürekkep püskürtülerek yazılır. Dijital baskı işlemlerinde, ofset baskı yöntemine göre daha hızlı baskıya alınması ve metal kalıpların olmaması nedeni ile tercih edilir.

Dijital Baskı Nedir? Neden Dijital Baskı Tercih Edilir?

Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan birçok farklı yöntemden sadece biridir. Genellikle küçük çaplı baskı işleri için tercih edilen dijital baskı, ofset baskıya kıyasla daha maliyetli, ancak daha hızlı bir yöntemdir. Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Bu da insanların kafasında pek çok soru işareti oluşmasına sebep olur. Bu yazımızda dijital baskıya dair akıllarda oluşan bazı genel soruları cevaplamaya çalışacağız.

Dijital Baskı Çeşitleri ve Fiyatları

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımların farklı materyaller üzerine basılması işlemine denilmektedir. Dijital baskı ayrıca teknolojinin son imkanları kullanılarak uygulanan bir baskı türüdür. Express Reklam firmamız uzun yıllardır en iyi dijital baskı çözümlerini üretmektedir. Yenilikleri takip eden, sağlam kadromuz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.