You are currently viewing Vinil Baskı

Vinil Baskı

Vinil Baskı NedirVinil malzemenin üzerine dijital baskı makineleri vasıtasıyla yapılan baskıya vinil baskı denir. Yüksek çözünürlüklü baskı yapımına müsait makineler sayesinde yaptığınız tasarıma göre istediğiniz boyutlarda vinil baskı yapılabilmektedir.

Vinil Baskı

Branda baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Express Reklam’dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.

440gr Vinil Branda Baskı

440gr Vinil branda baskı, kalın branda olup genellikle büyük ebat baskı, cephe kaplama, büyük ebat pankart, tabela, düğünler, evlilik teklifi pankartları, doğum günü afişleri, emlak afişleri ve daha bir çok ürünlerde kullanılan malzeme cinsidir. Büyük ebatlar için kullanılması önerilir. Metrekaresi ölçülmesi için soldan sağa ve yukarıdan aşağının ölçüleri alınıp bir biri ile çarpılır. Web sitemiz üzerinden artık sizler çok kolay m2 hesaplamaları online olarak yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen kullanım alanları ise büyük ebat afiş, cephe kaplama, tabela, pole banner ve pankart ürünlerinde tercih edebilirsiniz.

Vinil Branda Afiş

Bu ürün ince branda olup kısa süreli etkinlik ve duyurular için kullanılmaktadır. Dış mekanda uzun süreli kullanımlara uygun değildir.

Branda (vinil – vinyl) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

Vinil Branda Baskı

Vinil baskı bir diğer adıyla branda baskı dış mekan reklam ürünlerinde tercih edilen bir üründür. Vinil branda baskı ürünü açık hava şartlarına dayanıklıdır ve dokusu sayesinde basılan fotoğrafları net göstermektedir. Sitemizde Çin 280 gr. Çin 440. gr. Avrupa 440 gr. Avrupa 510 gr. vinil branda baskı siparişi verebilirsiniz.

Size dayatılan standart ölçüler dışında artık istediğiniz ebatta baskı Express Reklam da. Kendi özel ölçülerinizi girerek ihtiyacınız kadar vinil baskısı yaptırabilirsiniz.

İç Mekan Baskı ve Dış Mekan Baskı Nedir ?

Dış mekan vinil baskı dışarı mekanlarda tercih edilen baskı türüdür. Bunun sebebi baskısında solvent bazlı boya kullanılmasıdır. Bu nedenle kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Soğuk ve sıcak havalara, suya dayanıklıdır. Her mevsimde kullanılabilir ve uzun ömürlüdür. Kullanım alanları tabelalarda, germe vinil tabelalarda, bina cephe giydirmelerinde, tır korse giydirlerinde, araç reklamlarında ve diğer dış mekan reklam alanlarıdır.

Dış mekan vinil baskı iç mekanlarda kullanım için daha uygundur. Baskısı daha kalitelidir. Bunun sebebi iç mekan baskılar yüksek DPI de farklı bir makinede basılmaktadır. Dış mekan baskı ile arasındaki en büyük fark budur. Eğer baskılı vinili veya brandayı yakına yani insanların yakından görebileceği yerde kullanacaksanız tercih edebilirsiniz. Şunuda söylemeliyiz ki dış mekan baskılarımız da en az iç mekan baskı kadar net basmaktadır.

Branda – Vinil Baskı

Branda – Vinil Baskı dijital baskı teknolojisi kullanılarak branda üzerine yapılan baskı tekniğidir. Bu baskı Branda Baskı olarak da isimlendirilir. Vinil, PVC’den üretilmiş bir malzemedir. Önceden tente veya çadır bezi üretiminde kullanılan vinil, gelişen dijital baskı teknolojisi sayesinde reklamcılık sektöründe önemli bir konuma ulaşmıştır. Özellikle dış ortam reklamcılığının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almıştır.

Bu baskı türü dış mekan reklamcılığının en etkili ürünlerindendir. Bu nedenle mağazalarda, caddelerde, apartman yüzeylerinde, dış cephe giydirmelerinde, ışıklı – ışıksız tabelalarda, fuarlarda, organizasyonlarda ve pankart olarak kullanılabilen brandanın oldukça geniş bir kapsama alanı vardır.

Bu baskı türü dayanıklı yapısı nedeniyle oldukça uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Sıcaklık, rutubet, şiddetli rüzgar gibi hava muhalefetlerine ve dış ortamdan gelebilecek faktörlere karşı oldukça dirayetlidir. Özellikle tanıtım, ikaz ve bilgilendirme amacıyla sıklıkla kullanılan vinil baskı, insanlara ulaşmakta oldukça etkili bir reklam ürünüdür. Hizmet sektöründen gıda sektörüne, inşaat sektöründen hazır giyim sektörüne pek çok alanda popüler bir reklam aracıdır.

Vinyl Baskı

Branda Baskı, afiş, poster, bina cephe germe, fuar stand baskısı, pankart, sahne organizasyonları ve daha bir çok alanda reklam amaçlı kullanılan baskı malzemesidir. İstenilen ebatlarda baskıya olanak sağlaması, diğer baskı malzemelerine oranla oldukça düşük maliyet içerir. İç ve dış mekan baskılarında zararsız boyaları kullanır.

Açık hava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer Vinil baskı aslında pvc esaslı kullanılan bir baskı çeşididir. Özellikleri sebebi ile yoğun bir talep gören vinil baskı en çok esnek ve sağlam olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Yapışkanlı vinil baskı, özelliği de tercih nedenlerinden biridir. görsel açıdan fazlası ile göz dolduran dijital baskı çeşidi, ışıklı vinil baskı özelliği sayesinde açık hava reklamcılığında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen boyutlarda yapılan vinil baskı, pankart, afiş, poster, reklam panosu gibi çeşitli alanlarda kullanıma uygundur.

Avrupa Vinil Baskı

Vinil baskının tanımını yapacak olursak; vinilin üstüne dijital baskı makinaları kullanılarak yapılan baskı çeşidi olduğunu da söyleyebiliriz. Açıkhava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Vinil baskı piyasada daha çok branda baskı olarak tanınmaktadır. Vinil, polistiren ham maddesi esaslı sarmal bir yapıya sahiptir. Reklam sektörünün ihtiyaçlarını bir hayli karşılayan branda baskı sistemi tek parça üretimle hemen hemen istenilen her türlü alana hitap etmektedir. Son zamanlarda yüksek kaliteli dijital baskı makinalarının yaygınlaşması ile birlikte fotoğraf kalitesine yakın baskılar alınabilmektedir.

Vinil nedir sorusunu yanıtladığımıza göre artık bir tür dijital baskı malzemesi olan vinilin işletme tanıtımı ve kurum imajı için kullanım alanlarına göz atabiliriz.

Vinil Baskı Hakkında Bilgiler

Vinil poster baskı nedir?

Vinil baskı , branda baskı olarak da adlandırılan solvent ve eco solvent boyalar ile (mürekkeplerle) dijital baskı makinalarının püskürtmeleri ile basılan baskı türüdür. Vinil PVC (Polivinil klorür) bir malzemedir.

Branda vinil nedir?

Branda (vinil – baskı) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar. Fuar strand baskısı gibi pek çok mecrada branda baskı kullanılmaktadır.

Folyo vinil baskı nedir?

Folyo baskı diye tabir edilen terim ise yapışkanlı PVC sticker malzemesinin üzerine yapılan dijital baskıya verilen isimdir. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir . Günlük yaşamda birçok alanda kullanılmaktadır.

İstanbul vinil baskı, Adalar vinil baskı, Burgazada vinil baskı, Heybeliada vinil baskı, Kınalıada vinil baskı, Büyükada vinil baskı, Maden vinil baskı, Nizam vinil baskı, Ataşehir vinil baskı, Batı ataşehir vinil baskı, Aşık veysel vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Barbaros vinil baskı, Esatpaşa vinil baskı, Ferhatpaşa vinil baskı, Fetih vinil baskı, İçerenköy vinil baskı, İnönü vinil baskı, Kayışdağı vinil baskı, Küçükbakkalköy vinil baskı, Mevlana vinil baskı, Mimar sinan vinil baskı, Mustafa kemal vinil baskı, Örnek mahallesi vinil baskı, Yeni çamlıca vinil baskı, Yenisahra vinil baskı, Yenişehir vinil baskı, Beykoz vinil baskı, Acarlar vinil baskı, Akbaba vinil baskı, Alibahadır vinil baskı, Anadolu hisarı vinil baskı, Anadolu kavağı vinil baskı, Anadolu feneri vinil baskı, Baklacı vinil baskı, Bozhane vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çamlıbahçe vinil baskı, Çengeldere vinil baskı, Çiftlik vinil baskı, Çiğdem vinil baskı, Çubuklu vinil baskı, Dereseki vinil baskı, Elmalı vinil baskı, Fatih vinil baskı, Göksu vinil baskı, Göllü vinil baskı, Görele vinil baskı, Göztepe vinil baskı, Gümüşsuyu vinil baskı, İncirköy vinil baskı, İshaklı vinil baskı, Kanlıca vinil baskı, Kavacık vinil baskı, Kaynarca vinil baskı, Kılıçlı vinil baskı, Mahmutşevketpaşa vinil baskı, Merkez vinil baskı, Ortaçeşme vinil baskı, Öğümce vinil baskı, Örnekköy vinil baskı, Paşabahçe vinil baskı, Paşamandıra vinil baskı, Polonezköy vinil baskı, Poyrazköy vinil baskı, Riva vinil baskı, Rüzgarlıbahçe vinil baskı, Soğuksu vinil baskı, Tokatköy vinil baskı, Yalıköy vinil baskı, Yavuz selim vinil baskı, Yeni mahalle vinil baskı, Zerzavatçı vinil baskı, Çekmeköy vinil baskı, Alemdağ vinil baskı, Aydınlar vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çamlık vinil baskı, Çatalmeşe vinil baskı, Ekşioğlu vinil baskı, Güngören vinil baskı, Hamidiye vinil baskı, Hüseyinli vinil baskı, Kirazlıdere vinil baskı, Koçullu vinil baskı, Mehmet akif vinil baskı, Merkez vinil baskı, Mimar sinan vinil baskı, Nişantepe vinil baskı, Ömerli vinil baskı, Reşadiye vinil baskı, Sırapınar vinil baskı, Soğukpınar vinil baskı, Sultançiftliği vinil baskı, Taşdelen vinil baskı, Kadıköy vinil baskı, Acıbadem vinil baskı, Bostancı vinil baskı, Caddebostan vinil baskı, Caferağa vinil baskı, Dumlupınar vinil baskı, Eğitim vinil baskı, Erenköy vinil baskı, Fenerbahçe vinil baskı, Feneryolu vinil baskı, Fikirtepe vinil baskı, Göztepe vinil baskı, Hasanpaşa vinil baskı, Koşuyolu vinil baskı, Kozyatağı vinil baskı, Merdivenköy vinil baskı, Ondokuzmayıs vinil baskı, Osmanağa vinil baskı, Rasimpaşa vinil baskı, Sahrayıcedit vinil baskı, Suadiye vinil baskı, Zühtüpaşa vinil baskı, Bağdat caddesi vinil baskı, Moda vinil baskı, Rıhtım vinil baskı, Fener kalamış vinil baskı, Kalamış vinil baskı, Uzunçayır vinil baskı, Halitağa vinil baskı, Söğütlü çeşme vinil baskı, Kartal vinil baskı, Atalar vinil baskı, Cevizli vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çarşı vinil baskı, Çavuşoğlu vinil baskı, Esentepe vinil baskı, Gümüşpınar vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, Karlıktepe vinil baskı, Kordonboyu vinil baskı, Orhantepe vinil baskı, Orta vinil baskı, Petroliş vinil baskı, Soğanlık vinil baskı, Topselvi vinil baskı, Uğur mumcu vinil baskı, Yakacık vinil baskı, Yalı vinil baskı, Yukarı vinil baskı, Yunus vinil baskı, Maltepe vinil baskı, Altıntepe vinil baskı, Altay çeşme vinil baskı, Aydınevler vinil baskı, Bağlarbaşı vinil baskı, Başıbüyük vinil baskı, Büyükbakkalköy vinil baskı, Cevizli vinil baskı, Çınar vinil baskı, Esenkent vinil baskı, Feyzullah vinil baskı, Fındıklı vinil baskı, Girne vinil baskı, Gülensu vinil baskı, Gülsuyu vinil baskı, İdealtepe vinil baskı, Küçükyalı vinil baskı, Yalı mahallesi vinil baskı, Zümrütevler vinil baskı, Pendik vinil baskı, Ahmet yesevi vinil baskı, Bahçelievler vinil baskı, Batı vinil baskı, Çam çeşme vinil baskı, Çamlık vinil baskı, Çınardere vinil baskı, Doğu vinil baskı, Dumlupınar vinil baskı, Emirli vinil baskı, Ertuğrul gazi vinil baskı, Esenler vinil baskı, Esenyalı vinil baskı, Fatih vinil baskı, Fevzi çakmak vinil baskı, Göçbeyli vinil baskı, Güllü bağlar vinil baskı, Güzelyalı vinil baskı, Harmandere vinil baskı, Kavakpınar vinil baskı, Kaynarca vinil baskı, Kurtköy vinil baskı, Kurna vinil baskı, Kurtdoğmuş vinil baskı, Orhangazi vinil baskı, Orta mahallesi vinil baskı, Ramazanoğlu vinil baskı, Sanayi vinil baskı, Sapan bağları vinil baskı, Sülüntepe vinil baskı, Şeyhli vinil baskı, Velibaba vinil baskı, Yayalar vinil baskı, Yeni mahalle vinil baskı, Yenişehir vinil baskı, Yeşilbağlar vinil baskı, Sancaktepe vinil baskı, Abdurrahman gazi vinil baskı, Akpınar vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Emek mahallesi vinil baskı, Eyüp sultan vinil baskı, Fatih vinil baskı, Hilal vinil baskı, İnönü vinil baskı, Kemal türkler vinil baskı, Meclis vinil baskı, Merve vinil baskı, Mevlana vinil baskı, Osmangazi vinil baskı, Paşaköy vinil baskı, Safa vinil baskı, Sarıgazi vinil baskı, Veysel vinil baskı, Yenidoğan vinil baskı, Yunus emre vinil baskı, Sultanbeyli vinil baskı, Abdurrahmangazi vinil baskı, Adil vinil baskı, Ahmet yesevi vinil baskı, Akşemsettin vinil baskı, Battalgazi vinil baskı, Fatih vinil baskı, Hamidiye vinil baskı, Hasanpaşa vinil baskı, Mecidiye vinil baskı, Mehmet akif mahallesi vinil baskı, Mimar sinan mahallesi vinil baskı, Necip fazıl vinil baskı, Orhangazi vinil baskı, Turgut reis vinil baskı, Yavuz selim vinil baskı, Şile vinil baskı, Ağaçdere vinil baskı, Ağva vinil baskı, Ahmetli vinil baskı, Akçakese vinil baskı, Alacalı vinil baskı, Avcıkoru vinil baskı, Balibey vinil baskı, Bıçkıdere vinil baskı, Bozgoca vinil baskı, Bucaklı vinil baskı, Çataklı vinil baskı, Çavuş vinil baskı, Çayırbaşı vinil baskı, Çelebi vinil baskı, Çengilli vinil baskı, Darlık vinil baskı, Değirmençayırı vinil baskı, Doğancılı vinil baskı, Erenler vinil baskı, Esenceli vinil baskı, Geredeli vinil baskı, Göçe vinil baskı, Gökmaşlı vinil baskı, Göksu vinil baskı, Hacı kasım vinil baskı, Hacıllı vinil baskı, Hasanlı vinil baskı, İmrendere vinil baskı, İmrenli vinil baskı, İsaköy vinil baskı, Kabakoz vinil baskı, Kadıköy vinil baskı, Kalem vinil baskı, Karabeyli vinil baskı, Karacaköy vinil baskı, Karakiraz vinil baskı, Karamandere vinil baskı, Kervansaray vinil baskı, Kızılca vinil baskı, Korucu vinil baskı, Kömürlük vinil baskı, Kumbaba vinil baskı, Kurfallı vinil baskı, Kurna vinil baskı, Meşrutiyet vinil baskı, Oruçoğlu vinil baskı, Osmanköy vinil baskı, Ovacık vinil baskı, Sahilköy vinil baskı, Satmazlı vinil baskı, Sofular vinil baskı, Soğullu vinil baskı, Sortullu vinil baskı, Şuayipli vinil baskı, Teke vinil baskı, Ulupelit vinil baskı, Üvezli vinil baskı, Yaka vinil baskı, Yaylalı vinil baskı, Yazımanayır vinil baskı, Yeniköy vinil baskı, Yeşilvadi vinil baskı, Tuzla vinil baskı, Akfırat vinil baskı, Anadolu vinil baskı, Aydınlı vinil baskı, Aydıntepe vinil baskı, Cami mahallesi vinil baskı, Deri organize sanayi vinil baskı, Evliya çelebi vinil baskı, İçmeler vinil baskı, İstasyon vinil baskı, Mescit mahallesi vinil baskı, Orhanlı vinil baskı, Postahane vinil baskı, Şifa mahallesi vinil baskı, Tepeören vinil baskı, Yayla vinil baskı, Ümraniye vinil baskı, Altınşehir vinil baskı, Adem yavuz vinil baskı, Armağanevler vinil baskı, Aşağı dudullu vinil baskı, Dudullu vinil baskı, Atakent vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Cemil meriç vinil baskı, Çakmak vinil baskı, Çamlık vinil baskı, Dumlupınar vinil baskı, Elmalıkent vinil baskı, Esenevler vinil baskı, Esenkent vinil baskı, Esenşehir vinil baskı, Fatih sultan mehmet vinil baskı, Finanskent vinil baskı, Hekimbaşı vinil baskı, Huzur vinil baskı, Ihlamurkuyu vinil baskı, İnkılap vinil baskı, İstiklal vinil baskı, Kazım karabekir vinil baskı, Madenler vinil baskı, Mehmet akif mahallesi vinil baskı, Namık kemal vinil baskı, Necip fazıl vinil baskı, Parseller vinil baskı, Saray vinil baskı, Site vinil baskı, Şerifali vinil baskı, Tantavi vinil baskı, Tatlısu vinil baskı, Tepeüstü vinil baskı, Topağacı vinil baskı, Yamanevler vinil baskı, Yukarı dudullu vinil baskı, İkbal vinil baskı, Hatboyu vinil baskı, İmes vinil baskı, Tavukçuyolu vinil baskı, Keyap vinil baskı, Acısu vinil baskı, Doğanevler vinil baskı, Natoyolu vinil baskı, Nato Yolu vinil baskı, Çavuşbaşı vinil baskı, Çayırönü vinil baskı, Baraj Yolu vinil baskı, İkbal Caddesi vinil baskı, Çakmak İkbal Caddesi vinil baskı, Ümraniye Sondurak vinil baskı, Cengiz Topel Caddesi vinil baskı, Talatpaşa Caddesi vinil baskı, Yunus Emre Caddesi vinil baskı, Akdeniz Caddesi vinil baskı, Alemdağ Caddesi vinil baskı, Mithatpaşa Caddesi vinil baskı, Sütçü İmam Caddesi vinil baskı, Petrolyolu Caddesi vinil baskı, Keyap Caddesi vinil baskı, Kürkçüler Caddesi vinil baskı, Sarıgazi Yolu Caddesi vinil baskı, Küçüksu Caddesi vinil baskı, Kavaklıdere Caddesi vinil baskı, Şehzade Caddesi vinil baskı, Şehzadepaşa Caddesi vinil baskı, Eski Kadıköy Yolu Caddesi vinil baskı, Üsküdar vinil baskı, Acıbadem vinil baskı, Altunizade vinil baskı, Ahmediye vinil baskı, Aziz mahmut hüdayi vinil baskı, Barbaros vinil baskı, Beylerbeyi vinil baskı, Bulgurlu vinil baskı, Burhaniye vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çengelköy vinil baskı, Çamlıca vinil baskı, Ferah vinil baskı, Güzeltepe vinil baskı, İcadiye vinil baskı, Kandilli vinil baskı, Kısıklı vinil baskı, Kirazlıtepe vinil baskı, Kuleli vinil baskı, Kuzguncuk vinil baskı, Büyük çamlıca vinil baskı, Küçük çamlıca vinil baskı, Küçüksu vinil baskı, Küplüce vinil baskı, Mehmet akif ersoy vinil baskı, Mimar sinan vinil baskı, Murat reis vinil baskı, Salacak vinil baskı, Selami ali vinil baskı, Selimiye vinil baskı, Sultantepe vinil baskı, Ünalan vinil baskı, Valideiatik vinil baskı, Libadiye vinil baskı, Yavuztürk vinil baskı, Zeynep kamil vinil baskı, Arnavutköy vinil baskı, Adnan menderes vinil baskı, Anadolu vinil baskı, Arnavutköy merkez vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Baklalı vinil baskı, Balaban vinil baskı, Boğazköy istiklal vinil baskı, Bolluca vinil baskı, Boyalık vinil baskı, Çilingir vinil baskı, Deliklikaya vinil baskı, Dursunköy vinil baskı, Durusu vinil baskı, Fatih vinil baskı, Hacımaşlı vinil baskı, Hadımköy vinil baskı, Haraççı vinil baskı, Hastane vinil baskı, Hicret vinil baskı, İmrahor vinil baskı, İslambey vinil baskı, Karaburun vinil baskı, Karlıbayır vinil baskı, Mareşal fevzi çakmak vinil baskı, Mavigöl vinil baskı, Mehmet akif ersoy vinil baskı, Mustafa kemal paşa vinil baskı, Nenehatun vinil baskı, Ömerli vinil baskı, Sazlıbosna vinil baskı, Taşoluk vinil baskı, Tayakadın vinil baskı, Terkos vinil baskı, Yassıören vinil baskı, Yavuz selim vinil baskı, Yeniköy vinil baskı, Yeşilbayır vinil baskı, Yunus emre vinil baskı, Avcılar vinil baskı, Ambarlı vinil baskı, Cihangir vinil baskı, Denizköşkler vinil baskı, Firuzköy vinil baskı, Gümüşpala vinil baskı, Merkez mahallesi vinil baskı, Mustafa kemalpaşa vinil baskı, Tahtakale vinil baskı, Üniversite vinil baskı, Yeşilkent vinil baskı, Bağcılar vinil baskı, 100. Yıl vinil baskı, 15 temmuz vinil baskı, Bağlar vinil baskı, Barbaros vinil baskı, Çınar vinil baskı, Demirkapı vinil baskı, Fatih vinil baskı, Fevzi çakmak vinil baskı, Göztepe vinil baskı, Güneşli vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, İnönü vinil baskı, Kazım karabekir vinil baskı, Kemalpaşa vinil baskı, Kirazlı vinil baskı, Mahmutbey vinil baskı, Merkez vinil baskı, Sancaktepe vinil baskı, Yavuz selim vinil baskı, Yenigün vinil baskı, Yenimahalle vinil baskı, Yıldıztepe vinil baskı, Bahçelievler vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çobançeşme vinil baskı, Fevzi çakmak vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, Kocasinan merkez vinil baskı, Siyavuşpaşa vinil baskı, Soğanlı vinil baskı, Şirinevler vinil baskı, Yenibosna vinil baskı, Zafer vinil baskı, Bakırköy vinil baskı, Ataköy vinil baskı, Basınköy vinil baskı, Cevizlik vinil baskı, Kartaltepe vinil baskı, Osmaniye vinil baskı, Sakızağacı vinil baskı, Şenlikköy vinil baskı, Yenimahalle vinil baskı, Yeşilköy vinil baskı, Yeşilyurt vinil baskı, Zeytinlik vinil baskı, Zuhuratbaba vinil baskı, Başakşehir vinil baskı, Altınşehir vinil baskı, Başak vinil baskı, Güvercintepe vinil baskı, İkitelli vinil baskı, İkitelli osb vinil baskı, Kayabaşı vinil baskı, Şahintepe vinil baskı, Şamlar vinil baskı, Ziya gökalp vinil baskı, Bayrampaşa vinil baskı, Altın tepsi vinil baskı, Cevatpaşa vinil baskı, İsmet paşa vinil baskı, Kartal tepe vinil baskı, Koca tepe vinil baskı, Murat paşa vinil baskı, Orta mahalle vinil baskı, Terazidere vinil baskı, Vatan vinil baskı, Yenidoğan vinil baskı, Yıldırım vinil baskı, Beşiktaş vinil baskı, Abbasağa vinil baskı, Akatlar vinil baskı, Aslan vinil baskı, Balmumcu vinil baskı, Bebek vinil baskı, Cihannüma vinil baskı, Dikilitaş vinil baskı, Etiler vinil baskı, Gayrettepe vinil baskı, Konaklar vinil baskı, Kuruçeşme vinil baskı, Kültür vinil baskı, Levazım vinil baskı, Levent vinil baskı, Mecidiye vinil baskı, Mecidiyeköy vinil baskı, Muradiye vinil baskı, Nispetiye vinil baskı, Ortaköy vinil baskı, Türkali vinil baskı, Ulus vinil baskı, Vişnezade vinil baskı, Yıldız vinil baskı, Beylikdüzü vinil baskı, Adnan kahveci vinil baskı, Barış vinil baskı, Büyükşehir vinil baskı, Beylikdüzü osbvinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Dereağzı vinil baskı, Gürpınar vinil baskı, Kavaklı vinil baskı, Marmara vinil baskı, Sahil vinil baskı, Yakuplu vinil baskı, Beyoğlu vinil baskı, Arap Cami vinil baskı, Asmalı Mescit vinil baskı, Bedrettin vinil baskı, Bereketzade vinil baskı, Bostan vinil baskı, Bülbül vinil baskı, Camiikebir vinil baskı, Cihangir vinil baskı, Çatma Mescit vinil baskı, Çukur vinil baskı, Emekyemez vinil baskı, Evliya Çelebi vinil baskı, Fetihtepe vinil baskı, Firuzağa vinil baskı, Gümüşsuyu vinil baskı, Hacıahmet vinil baskı, Hacımimi vinil baskı, Halıcıoğlu vinil baskı, Hüseyinağa vinil baskı, İstiklal vinil baskı, Kadımehmet Efendi vinil baskı, Kalyoncu Kulluğu vinil baskı, Kamer Hatun vinil baskı, Kaptanpaşa vinil baskı, Katipmustafa Çelebi vinil baskı, Keçeci Piri vinil baskı, Kemankeş Karamustafapaşa vinil baskı, Kılıçali Paşa vinil baskı, Kocatepe vinil baskı, Kulaksız vinil baskı, Kuloğlu vinil baskı, Küçük Piyale vinil baskı, Müeyyetzade vinil baskı, Ömer Avni vinil baskı, Örnektepe vinil baskı, Piripaşa vinil baskı, Piyalepaşa vinil baskı, Pürtelaş Hasan Efendi vinil baskı, Sururi Mehmet Efendi vinil baskı, Sütlüce vinil baskı, Şahkulu vinil baskı, Şehit Muhtar vinil baskı, Tomtom vinil baskı, Yahya Kahya vinil baskı, Yenişehir vinil baskı, Büyükçekmece vinil baskı, 19 mayıs vinil baskı, Ahmediye vinil baskı, Alkent 2000 vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Bahçelievler vinil baskı, Celaliye vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çakmaklı vinil baskı, Dizdariye vinil baskı, Ekinoba vinil baskı, Fatih vinil baskı, Güzelce vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, Kamiloba vinil baskı, Karaağaç vinil baskı, Kumburgaz vinil baskı, Mimaroba vinil baskı, Mimar sinan vinil baskı, Murat çesme vinil baskı, Pinartepe vinil baskı, Sinanoba vinil baskı, Türkoba vinil baskı, Ulus vinil baskı, Yenimahalle vinil baskı, Çatalca vinil baskı, Akalan vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Aydınlar vinil baskı, Bahşayiş vinil baskı, Başak vinil baskı, Belgrat vinil baskı, Celepköy vinil baskı, Çakıl vinil baskı, Çanakça vinil baskı, Çiftlikköy vinil baskı, Dağyenice vinil baskı, Elbasan vinil baskı, Fatih vinil baskı, Ferhatpaşa vinil baskı, Gökçeali vinil baskı, Gümüşpınar vinil baskı, Hallaçlo vinil baskı, Hisarbeyli vinil baskı, İhsaniye vinil baskı, İnceğiz vinil baskı, İzzettin vinil baskı, Kabakça vinil baskı, Kaleiçi vinil baskı, Kalfa vinil baskı, Karacaköy Merkez vinil baskı, Karamandere vinil baskı, Kestanelik vinil baskı, Kızılcaali vinil baskı, Muratbey Merkez vinil baskı, Nakkaş vinil baskı, Oklalı vinil baskı, Ormanlı vinil baskı, Ovayenice vinil baskı, Örcünlü vinil baskı, Örencik vinil baskı, Subaşi vinil baskı, Yaliköy vinil baskı, Yaylacık vinil baskı, Yazlık vinil baskı, Esenler vinil baskı, Birlik vinil baskı, Çifte havuzlar vinil baskı, Davutpaşa vinil baskı, Fatih vinil baskı, Fevzi çakmak vinil baskı, Havaalanı vinil baskı, Kazım karabekir vinil baskı, Kemer vinil baskı, Menderes vinil baskı, Mimar sinan vinil baskı, Namık kemal vinil baskı, Nine hatun vinil baskı, Oruç reis vinil baskı, Tuna vinil baskı, Turgut reis vinil baskı, Yavuz selim vinil baskı, Esenyurt vinil baskı, Akçaburgaz vinil baskı, Akevler vinil baskı, Akşemseddin vinil baskı, Ardıçlı vinil baskı, Aşık veysel vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Bağlarçeşme vinil baskı, Balıkyolu vinil baskı, Barbaros hayrettin paşa vinil baskı, Battalgazi vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çınar vinil baskı, Esenkent vinil baskı, Fatih vinil baskı, Gökevler vinil baskı, Güzelyurt vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, İncirtepe vinil baskı, İnönü vinil baskı, İstiklal vinil baskı, Koza vinil baskı, Mehmet akif ersoy vinil baskı, Mehterçeşme vinil baskı, Mevlana vinil baskı, Namık kemal vinil baskı, Necip fazıl kısakürek vinil baskı, Orhan gazi vinil baskı, Osmangazi vinil baskı, Örnek vinil baskı, Pınar vinil baskı, Piri reis vinil baskı, Saadetdere vinil baskı, Selahaddin eyyubi vinil baskı, Sultaniye vinil baskı, Süleymaniye vinil baskı, Şehitler vinil baskı, Talatpaşa vinil baskı, Turgut özal vinil baskı, Üçevler vinil baskı, Yenikent vinil baskı, Yeşilkent vinil baskı, Yunus emre vinil baskı, Zafer vinil baskı, Eyüp vinil baskı, Ağaçlı vinil baskı, Akpınar vinil baskı, Akşemsettin vinil baskı, Alibeyköy vinil baskı, Çırçır vinil baskı, Çiftalan vinil baskı, Defterdar vinil baskı, Düğmeciler vinil baskı, Emniyettepe vinil baskı, Esentepe vinil baskı, Göktürk merkez vinil baskı, Güzeltepe vinil baskı, Işıklar vinil baskı, İhsaniye vinil baskı, İslambey vinil baskı, Karadolap vinil baskı, Merkez vinil baskı, Mimar sinan vinil baskı, Mithatpaşa vinil baskı, Nişancı vinil baskı, Odayeri vinil baskı, Pirinççi vinil baskı, Rami cuma vinil baskı, Rami yeni vinil baskı, Sakarya vinil baskı, Silahtarağa vinil baskı, Topçular vinil baskı, Yeşilpınar vinil baskı, Fatih vinil baskı, Aksaray vinil baskı, Akşemsettin vinil baskı, Alemdar vinil baskı, Ali kuşçu vinil baskı, Atikali vinil baskı, Ayvansaray vinil baskı, Balabanağa vinil baskı, Balat vinil baskı, Beyazıt vinil baskı, Binbirdirek vinil baskı, Cankurtaran vinil baskı, Cerrahpaşa vinil baskı, Cibali vinil baskı, Demirtaş vinil baskı, Derviş ali vinil baskı, Emin sinan vinil baskı, Hacı kadin vinil baskı, Haseki sultan vinil baskı, Hırka-ı şerif vinil baskı, Hobyar vinil baskı, Hoca giyasettin vinil baskı, Hocapaşa vinil baskı, İskenderpaşa vinil baskı, Kalenderhane vinil baskı, Karagümrük vinil baskı, Katip kasım vinil baskı, Kemalpaşa vinil baskı, Koca mustafapaşa vinil baskı, Küçük ayasofya vinil baskı, Mercan vinil baskı, Mesihpaşa vinil baskı, Mevlanakapı vinil baskı, Mimar hayrettin vinil baskı, Mimar kemalettin vinil baskı, Molla fenari vinil baskı, Molla gürani vinil baskı, Molla hüsrev vinil baskı, Muhsine hatun vinil baskı, Nişanca vinil baskı, Rüstempaşa vinil baskı, Saraç ishak vinil baskı, Sarıdemir vinil baskı, Seyyid ömer vinil baskı, Silivrikapı vinil baskı, Sultan ahmet vinil baskı, Sururi vinil baskı, Süleymaniye vinil baskı, Sümbül efendi vinil baskı, Şehremini vinil baskı, Şehsuvar bey vinil baskı, Tahtakale vinil baskı, Taya hatun vinil baskı, Topkapı vinil baskı, Yavuz sinan vinil baskı, Yavuz sultan selim vinil baskı, Yedikule vinil baskı, Zeyrek vinil baskı, Gaziosmanpaşa vinil baskı, Bağlarbaşı vinil baskı, Barbaros hayrettin paşa vinil baskı, Fevzi çakmak vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, Karadeniz vinil baskı, Karayolları vinil baskı, Karlıtepe vinil baskı, Kazım karabekir vinil baskı, Merkez mahallesi vinil baskı, Mevlana mahallesi vinil baskı, Pazariçi vinil baskı, Sarıgöl vinil baskı, Şemsipaşa vinil baskı, Yeni Mahalle vinil baskı, Yenidoğan vinil baskı, Yildiztabya vinil baskı, Güngören vinil baskı, Abdurrahman nafız gürman vinil baskı, Akıncılar vinil baskı, Genç osman vinil baskı, Güneştepe vinil baskı, Güngören merkez vinil baskı, Güven vinil baskı, Haznedar vinil baskı, Mareşal çakmak vinil baskı, Mehmet nesih özmen vinil baskı, Sanayi mahallesi vinil baskı, Tozkoparan vinil baskı, Kağıthane vinil baskı, Çağlayan vinil baskı, Çeliktepe vinil baskı, Emniyetevleri vinil baskı, Gültepe vinil baskı, Gürsel vinil baskı, Hamidiye vinil baskı, Harmantepe vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, Kağıthane merkez vinil baskı, Mehmet akif ersoy vinil baskı, Nurtepe vinil baskı, Ortabayır vinil baskı, Sanayi vinil baskı, Seyrantepe vinil baskı, Şirintepe vinil baskı, Talatpaşa vinil baskı, Telsizler vinil baskı, Yahyakemal vinil baskı, Yeşilce vinil baskı, Küçükçekmece vinil baskı, Atakent vinil baskı, Atatürk vinil baskı, Beşyol vinil baskı, Cennet mahallesi vinil baskı, Cumhuriyet mahallesi vinil baskı, Fatih vinil baskı, Fevzi çakmak vinil baskı, Gültepe vinil baskı, Halkalı vinil baskı, İnönü vinil baskı, İstasyon vinil baskı, Kanarya vinil baskı, Kartaltepe vinil baskı, Kemalpaşa vinil baskı, Mehmet akif vinil baskı, Söğütlüçeşme vinil baskı, Sultanmurat vinil baskı, Tevfikbey vinil baskı, Yarımburgaz vinil baskı, Yeni vinil baskı, Yeşilova vinil baskı, Sarıyer vinil baskı, Ayazağa vinil baskı, Bahçeköy kemer vinil baskı, Bahçeköy merkez vinil baskı, Bahçeköy yeni vinil baskı, Baltalimanı vinil baskı, Büyükdere vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çamlıtepe vinil baskı, Çayırbaşı vinil baskı, Darüşşafaka vinil baskı, Demirciköy vinil baskı, Emirgan vinil baskı, Fatih sultan mehmet vinil baskı, Ferahevler vinil baskı, Garipçe vinil baskı, Gümüşdere vinil baskı, Huzur mahallesi vinil baskı, İstinye vinil baskı, Kazım karabekir paşa vinil baskı, Kısırkaya vinil baskı, Kireçburnu vinil baskı, Kocataş vinil baskı, Kumköy kilyos vinil baskı, Maden vinil baskı, Maslak vinil baskı, Pınar vinil baskı, Poligon vinil baskı, Ptt evleri vinil baskı, Reşitpaşa vinil baskı, Rumelifeneri vinil baskı, Rumelihisari vinil baskı, Rumelikavağı vinil baskı, Sarıyer merkez vinil baskı, Tarabya vinil baskı, Uskumruköy vinil baskı, Yeni vinil baskı, Yeniköy vinil baskı, Zekeriyaköy vinil baskı, Silivri vinil baskı, Akören vinil baskı, Alibey vinil baskı, Alipaşa vinil baskı, Balaban vinil baskı, Bekirli vinil baskı, Beyciler vinil baskı, Büyük Çavuşlu vinil baskı, Büyük Kılıçlı vinil baskı, Büyük Sinekli vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Çayırdere vinil baskı, Çeltik vinil baskı, Danamandıra vinil baskı, Fatih vinil baskı, Fener vinil baskı, Fevzipaşa vinil baskı, Gazitepe vinil baskı, Gümüşyaka vinil baskı, Hürriyet vinil baskı, İsmetpaşa vinil baskı, Kadıköy vinil baskı, Kavaklı vinil baskı, Kurfallı vinil baskı, Küçük Kılıçlı vinil baskı, Küçük Sinekli vinil baskı, Mimar Sinan vinil baskı, Ortaköy vinil baskı, Piri Mehmet Paşa vinil baskı, Sancaktepe vinil baskı, Sayalar vinil baskı, Selimpaşa vinil baskı, Semizkumlar vinil baskı, Seymen vinil baskı, Yeni vinil baskı, Yolçatı vinil baskı, Sultangazi vinil baskı, 50.yıl vinil baskı, 75.yıl vinil baskı, Cebeci vinil baskı, Cumhuriyet mahallesi vinil baskı, Esentepe vinil baskı, Gazi vinil baskı, Habibler vinil baskı, İsmetpaşa vinil baskı, Malkoçoğlu vinil baskı, Sultançiftliği vinil baskı, Uğur mumcu vinil baskı, Yayla vinil baskı, Yunus emre vinil baskı, Zübeyde hanım vinil baskı, Şişli vinil baskı, Ayazağa vinil baskı, Bozkurt vinil baskı, Cumhuriyet vinil baskı, Duatepe vinil baskı, Ergenekon vinil baskı, Esentepe vinil baskı, Eskişehir vinil baskı, Feriköy vinil baskı, Fulya vinil baskı, Gülbahar vinil baskı, Halaskargazi vinil baskı, Halide Edip Adıvar vinil baskı, Halil Rıfat Paşa vinil baskı, Harbiye vinil baskı, Huzur vinil baskı, İnönü vinil baskı, İzzetpaşa Çiftliği vinil baskı, Kaptanpaşa vinil baskı, Kuştepe vinil baskı, Mahmut Şevket Paşa vinil baskı, Maslak vinil baskı, Mecidiyeköy vinil baskı, Meşrutiyet vinil baskı, Ondokuzmayıs vinil baskı, Paşa vinil baskı, Şişli Merkez vinil baskı, Teşvikiye vinil baskı, Yayla vinil baskı, Zeytinburnu vinil baskı, Beştelsiz vinil baskı, Çırpıcı vinil baskı, Gökalp vinil baskı, Kazlıçeşme vinil baskı, Maltepe vinil baskı, Merkez efendi vinil baskı, Nuripaşa vinil baskı, Seyitnizam vinil baskı, Sümer vinil baskı, Telsiz vinil baskı, Veli efendi vinil baskı, Yenidoğan vinil baskı, Yeşiltepe vinil baskı…