You are currently viewing Delikli Folyo Baskı

Delikli Folyo Baskı

Delikli folyo baskı türlerinden biri olan (vanvejin baskı) oldukça kaliteli bir üründür reklam yapılacak alanlara delikli folyo sıklıkla kullanılmaktadır.

Delikli Folyo Baskı

Yükleyin Tasarımınızı, Yazın İstediğiniz Boyutu, Delikli Folyo Baskı (One Way Vision) Vanvejin Baskı Siparişinizi Şimdi Verin!

Oneway Vision Folyo Dijital Baskı

OneWay Vision folyo baskı (delikli folyo baskı) cam folyo baskı olarakta bilinmektedir.
Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.
Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision(delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

One Way Delikli Folyo Fiyatları

One Way Delikli Folyo fiyatlarımız m2 hesabı hesaplanmaktadır. Minimum 3 m2 satışımız vardır. Metrekaresi 0,00 TL’ dir. 5M2’den fazla one way vision folyo baskı satın aldığınızda M2’si İNDİRİMLİ olmaktadır. Express Reklam’dan yapacağınız Oneway Vision Folyo alışverişlerinizde TASARIMLAR ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirilmektedir. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Sipariş Hattımıza Mesaj Gönderin!

One Way Vision Delikli Folyo Nerelerde Kullanılabilir?
Malzemenin gözenekli olmasından dolayı içinden ışık geçirme özelliği olan bu yapışkan malzeme ofis ve bürolarda, mağazalar ve benzer alanlarda içeriden dışarının görünmesini, dışarıdan yapılan baskının görüntülenmesini sağlar. Ülkemizde delikli folyo olarak bilinmektedir. Verimlilik açısından uzun süre camda kalabilen bu malzeme özellik açısından akşamları farklı bir etki yaratmaktadır. İç mekanda yakılan ışığın yoğunluğuna bağlı olarak %80’ne varan bir şeffaflık oluşmakta ve içerisi görülebilmektedir. Baskı alanı içmekanda yoğun ışık yakıldığında dışarıdan (genellikle akşamları, veya gün ışığı olmayan kapalı mekanlarda) görülmesi zorlaşır. Kullanım alanınıza göre bu konuda uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

One way vision Baskı Delikli Yapışkanlı Folyo Uygun Fiyatları
One way vision baskı, Delikli yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı iç mekan ve dış mekan baskı ekonomik fiyat ücretsiz kargo ile adresinize gelsin.

Delikli Folyo Dijital Baskı

ONE WAY VISION – DELIKLI FOLYO NEDİR?
One Way Vision ( Delikli Folyo ) malzeme yapışkanlı ve delikli folyodur. Bu malzeme PVC esaslıdır. Baskı yapılacak olan yüzeyi beyaz renkli olup, yapışkan yüzeyi de siyah renklidir.

Yapışkan yüzeyinin siyah renkli olmasının sebebi, cama yapıştırılan One Way Vision, odanın içerisinden bakıldığında dışarının, sanki One Way Vision yapıştırılmamış gibi görünmesini sağlamamaktır. Camın rengi siyah olarak bilinir ve bu sebepten Delikli Folyo, folyo malzemenin yapışkanlı yüzeyi siyah renktedir. Camın rengi siyahtır dediğimizde birçok kişi şaşırmaktadır.

Bunun testini şu şekilde yapabilirsiniz. Camın üzerine siyah renkli bir kağıt yada folyo yapıştırın birde beyaz renkli bir folyo yapıştırın, geri çekilip baktığınızda beyaz folyonun daha net göründüğünü göreceksiniz, bu sebepten camların üzerine indirim yazıları hep açık renkler kullanılarak yapılır Beyaz, Sarı, Yeşil, Mavi, Turuncu, Pembe v.b. One Way Vision, malzemesi sadece cam ve cam gibi şeffaf olan yüzeylerde kullanılmak için üretilmiştir. Araç camları, Bina Camları, Şeffaf plexi glass v.s. Bu malzemenin kalınlığı 0,15mm x 0,20mm arasında değişmektedir. İnceliği ve delikli olmasından dolayı montaj esnasında deformE olma ihtimaline karşın profesyonel bir ekibin bu işi yapmasını sağlayınız.

One Way Vision (OWV) Dijital Baskı

One way vision baskı, adından da anlaşıldığı üzere tek taraflı görüş sağlanarak oluşturulan bir baskı türüdür. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Genellikle cephe kaplamalarında kullanılan one way vision baskı sayesinde dış mekandan görsel belirgin hale gelirken iç mekandan gözlemleyenler dışarıyı görebilir. Genellikle cam kaplı binalarda uygulanan bu malzeme delikli ve kendi kendine yapışabilen bir malzemedir. Alışveriş merkezlerinde ve cam cephe yapılarda one way vision baskıya sıklıkla rastlamaktayız. Bu malzemenin amacı aslında iç mekan görünümü engellemek ile beraber gün ışığını engellememektedir. Aynı zamanda harika bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

One way vision baskı, diğer baskı türlerine göre delikli yapısı itibari ile görsel kayıplar oluşturmaktadır. One way vision baskı sayesinde hem mağazanızın reklamını yaparken, delikli yüzeyi sayesinde güneşi de hissedebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel baskılar sayesinde mağazanın penceresinde görmek istediğiniz herhangi bir tasarımı uygulayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin ilgisini çekebilir veya merak etmesini sağlayabilirsiniz.

Yapışkanlı Delikli Folyo Baskı

Folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni kullanımının oldukça rahat, uzun ömürlü ve maliyetinin küçümsenmeyecek oranda düşük seviyede olmasıdır.

One Way Vision Baskı – Delikli Folyo

Delikli Folyo Kullanım Alanları. Avantaj ve Dezavantajları. Baskı ve Sipariş ✓En ucuz m2 Fiyatı ✓Kaliteli Baskı Hizmeti ✓Hızlı Teslimat.

One way vision Baskı – Delikli Folyo Baskı Fiyatları

One way vision baskı, delikli folyo, halk dilinde yapışkanlı delikli folyo olarak tabir edilmektedir. İçerden dışarıyı görebilir dışardan içeriyi ışık yanmadan görebilirsiniz. Delikli yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı iç mekan ve dış mekan baskı ekonomik fiyat ücretsiz kargo ile adresinize gelsin.

One Way Vision Baskı (Delikli Folyo Fiyatları)

One way vision (delikli folyo) baskı kullanılan malzemesi yapışkanlı ve delikli folyodur. Bu malzeme esas olarak PVC maddesinden üretilmektedir. Baskı yapılmak istenen yüzey beyaz ve yapışkan yüzeyi de siyah olmaktadır. Yapışkan yüzeyinin siyah olmasının nedeni; yapıştırılan baskının odanın içerisinden dışarıya bakıldığında rahat bir görüntü sağlamak ve sanki camda böyle bir baskı yokmuş gibi bir izlenim vermek amaçlanmıştır. Ayrıca güneş ışınlarının içeriye girmesi de engellenmektedir. Sizler tarafından reklamı yapılacak ürünün ya da firmanın bilgisayarda görsellikleri hazırlanarak baskıya hazır hale getirilmektedir.

Kaliteli Baskı

İlk defa delikli folyo baskısı yaptıracaklar için söylüyorum uygulamadan önce alt zemin beyaz olduğu için baskı kalitesi ve resim soluk gibi görünüyor ancak transfer kağıdı sökülüp uygulama yapılınca baskı net ortaya çıkıyor.

Delikli Folyo Baskı,One Wan Vison Baskı fiyatları,one way vision uygulama fiyat,delikli folyo cam kaplama fiyatları,one way vision m2 fiyatı, Delikli Folyo Baskı One Way Vision Kendinden Yapışkanlı – 125 x 100 cm … Özel Baskı Siyah Delikli Folyo 152cm x 1m Siyah Delikli Cam Filmi.