You are currently viewing Okul Taşıtı Yazısı

Okul Taşıtı Yazısı

Okul taşıtı yazısı okul servisi taşımacılığı yapan araçların arka kısımlarına dijital baskılı okul taşıtı yazısı giydirme uygulamaları.

Okul Taşıtı Yazısı

Okul taşıtı yazısı giydirme ve kaplama yaptıracaksanız araçlarınızın en kaliteli ve yüksek çözünürlükten reklam baskılarını iç mekan kalitesinde. Dış mekan dijital baskı makinelerinde basıyoruz.

Okul taşıtı yazısı giydirme için oracal marka baskı folyosu kullanıyoruz. Araçlarınızı kaplatmadan önce mutlaka temizlettirip kurulattıktan sonra bize getirip bırakabilirsiniz. Kaplama yapılacak araç baskıları bir gün önceden basılıp kurumaya alınır. İyice kuruyan dijital baskı folyoları profesyonel aplikasyon ekibimiz tarafından arabanıza kaplanır. Kaplama ince ve titiz işçilikle yapılır. Okul taşıtı yazısı kaplama yaptıracaksanız yaklaşık 1 aracın kaplaması 1 saat civarında sürmektedir.

Okul Taşıtı Yazısı Giydirme

Okul taşıtı yazısı okul servisi taşımacılığı yapan araçların arka kısımlarına dijital baskılı. Okul taşıtı yazısı giydirme uygulamaları.

Araçların üstüne uygulanabilen reklam çalışmalarına reklam sektöründe araç kaplama adı verilmektedir. Aracın üstüne uygulanan reklam çalışmalarına halk arasında da ‘araç üzeri reklam kaplama’ adı verilir. Okul taşıtı folyo giydirme modellerini sitemizden görebilir, uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Okul Taşıtı Folyo Kaplama

Okul taşıtı yönetmeliğe uygun muayeneden geçecek şekilde dijital baskı folyo kaplama mercedes volkswagen crafter ford ducato renault master citroen jumper peugeot sultan ısuzu okul taşıtı yazısı. Okul taşıtı folyo uygulamaları mevcut yönetmelikler çerçevesinde dijital baskılı olarak her araca özel olarak üretilmektedir. Uygulamaya gelmeden önce bilgi ve randevu alınız.

Belirli markaların folyoları elimizde basılı olarak mevcuttur. Randevu sırasında aracınızın marka ve modelini bildirmeniz halinde elimizde aracınıza uygun folyo yok ise baskıya alınır ve baskının bir gün kuruması beklenir. Ertesi gün uygulanabilir. Gelmeden lütfen randevu alınız.