You are currently viewing Cephe Giydirme

Cephe Giydirme

Cephe giydirme firmamız, deneyimli kadrosuyla birlikte (cephe dijital baskı) reklamın amacına ve hedefine yönelik modern tasarımlar oluşturur.

Cephe Giydirme

Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Bina Cephe Giydirme ve Cephe Kaplama çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.

Cephe Giydirme Hakkında

Günümüz cephe kaplama uygulamaları; prestij, estetik, fonksiyonellik, konfor ve özellikle enerjinin korunmasına yönelik olarak yapıyı tümüyle saran, giydiren bir anlayış ortaya çıkarmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda yapı cephesini tümüyle saran, giydiren ve alüminyum doğrama cephe profilleri kullanılarak oluşturulan konstrüksiyona, alüminyum giydirme cephe adı kullanılmaktadır.

Bina Cephe Dijital Baskı Giydirme

Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme konusunda deneyimli tasarım ekibimiz talep edilen cephenin ölçülerini almakta ve gerekli görsel çalışmayı yapmaktadır.

Cephe Kaplama

Günümüzde firma binaları satış ve görsel sunumun birer parçası oldular, şüphesizki büyük binalar ve bu binaların cepheleri ile uyumlu reklam çalışmaları ile tüketiciye güven vermesi ve tek bir noktada aradığı ürünü bulacağını ifade etmesinden dolayı cephe giydirmeleri ve aynı zamanda bina sağır duvarlarının da reklam amaçlı olarak kaplanması hem görsel olarak hemde reklam amaçlı olarak çok etkileyici olmaktadır.

Cephe Reklam Giydirme

Günümüzde bir çok bina artık marka ile özdeşleşmiş tasarımlar ile kaplanmakta ve reklam yapılmaktadır. Express Reklam olarak cephe giydirmelerde, özel kalıp alüminyum giydirmeler, kompozit cephe kaplamaları, modern genleştirilmiş mech metaller ile tasarımsal cephe giydirmeleri, bina sağır duvar veya cephelerinin dijital baskı vinyl giydirmeleri Türkiye geneli üretim ve montajı yapılmaktadır.

Açık Hava Cephe Reklamları

Dış cephe giydirme işlemi birden fazla tekniği içermektedir. Dış cephe giydirme sayesinde sizler de hem binalarınızın korumalarını daha sağlıklı bir şekilde tamamlayabilir hem de reklamlarınızı alanında uzman bir ekibe de uygun fiyatlar ile yaptırabilirsiniz. Dış cephe giydirme ile binalarınız da estetik bir görüntüyü yakalayabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Cam Cephe Giydirme

Cam cephe reklam giydirme sisteminin özellikleri, cephe yüzeyinde one way vision ve folyo uygulaması yapmaktayız. Cephede kullanılacak one way vision baskının binanın kullanım amacı, cephesi, bulunduğu yerdeki hava ve iklim şartlarına uygun performans değerlerini taşıyan cam cinslerine ve projesinin tasarımına uygun grafik tasarım ve cephenin rengine göre belirlenmektedir.

Express Reklam Cephe Giydirme Sistemleri

Express Reklam’ ın pazarda önemli bir yere sahip olduğu Cephe Reklam Giydirme alanı ustalık ve incelik gerektirir. Express reklam profesyonel hizmet anlayışıyla markanızı binaların iç ve dış cephelerinde cam, duvar ve farklı malzemeler üzerine cephe reklam giydirme olanağı sunar.

One Way Vision ve Cephe Reklamları

One Way Visiyon (Delikli Folyo) Cam yüzey kaplanmış binalarda uygulanan bir yöntemdir. One Way Vision uygulanan binalarda dışardan bakıldığında dijital baskı yüzeyi, yani reklam görülmektedir. İçerden bakıldığında ise folyonun delikli yapısı sayesinde dışarı net bir şekilde görülmektedir

Mesh Vinil Cephe Giydirme

Mesh İle Cephe Giydirme (Mesh Germe): Rüzgar alan yerlerde ve arkası boş alanlarda delikli vinil ( mesh ) Kullanılabilir.Teknik adı Mesh olan delikli branda, rüzgar geçirmesinde bir sakınca olmayan yapıların giydirilmesinde kullanılır. İnşaat iskelesi, inşaat cephesi ve eski binalar,mağaza kapamaları , backdrop,sahne arkalarında,cephe giydirmelerinde, bilboardlarda,fuar alanlarında ışıklı tabelalarda,ışıksız tabelalarda kullanılabilmektedir.. Bu sistemin avantajlarından biri, dümdüz bir görüntü oluşturacak şekilde gerildiği için dış yüzeyi cam olmayan cephelerde de kullanılmasıdır. Ancak delikli yapısı nedeniyle çabuk kirleneceğinden, üzerindeki baskının soluk görünmesi olasıdır.

Cephe Folyo Kaplama

Cam ya da kompozit panel kaplı dış cephelerde uygulanmaktadır. Kompozit folyo Kaplama Bu kaplama yöntemimiz, Genellikle alüminyum kompozit kaplama malzemelerinin her renk ve çeşidiyle uygulanmaktadır. Kompozit kaplama, ışıklı kutu harf uygulamamızla birlikte güzel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirmenin Avantajları Nedir?

  • Binanızın cephesinde sürekli reklamınız olacaktır.
  • Binanızın önünden, yakınından geçen herkese reklamlarınızı yapmış olacaksınız.
  • Binanızın cephesindeki reklamınız bilboarda yapacağınız reklama göre çok daha ekonomiktir.
  • Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
  • Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme en az 3-4 yıl kalıcı olabilmektedir.
  • Her türlü binaya, Bina Cephe Kaplama/Cephe Giydirme yapılabilmektedir.