You are currently viewing Parapet Baskı

Parapet Baskı

Parapet baskı teras, çatı, balkon ve pencere önlerinde mimari nedenlerden dolayı uygulanan dar ve kısa çıkıntılardır. Kelime kökeni İngilizce olan parapet, Türkçe’de korkuluk anlamına gelir. Ancak inşaat literatüründe bu kavram çok daha farklı bir anlamda kullanılmaktadır.

Üretimini yapmış olduğumuz parapet baskı modelleri inşaat çevresinde de kullanılan baskı çeşididir. İnşaat kenarları için kullanabileceğiniz parapet tabela çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Express Reklam’da.

Parapet Baskı

Parapet baskı, reklam sektöründe de sıklıkla karşılaştığımız bir kavramdır. İnşaat parapet reklamları hakkında hizmet sunan firmamız, parapet kaplama konusunda en kapsamlı ve güvenilir çalışmaları gerçekleştirir. İlk olarak inşaat çevresini kapatmak amacı ile kullanılan parapet, reklam sektöründe ‘set çekmek’ amacı ile de tercih edilir. Bilindiği gibi bu tür alanlarda iş güvenliği tedbirlerinin alınması gereklidir. Parapet baskılar da bu kaplamalar üzerine uygulanan reklam hizmetlerinden biridir.

Parapet Kaplama Nasıl Yapılır?

Parapet kaplama inşaat çevresinde belirli olan yükseklik ve uzunlukta metal çerçeveler yapılır. Aynı zamanda belirli aralıklar ile çukur hazırlanarak bu çukurlara taşıtıcı betonların konulması gerekir. Daha sonra taşıyıcılara imal edilen profiller de montajlanmaktadır. Burada asıl önemli olan konu, parapet baskı hizmetlerinin nasıl alınması gerektiğidir. Express Reklam ailesi olarak dijital baskı konusunda uzun yıllardır hizmet sunmakla birlikte parapet kaplamalar için de projelere uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Parapet Tabela Dijital Baskı Hizmetleri

Firmamız alanında uzun yıllar kaliteli ve profesyonel bir şekilde dijital baskı çözümlerini talep edilen sürede üretmekte ve müşterilerine zamanında teslim etmektedir. Parapet tabela hizmetinde oldukça büyük bir hizmet üretim kapasitesine sahip olan firmamız, iç ve dış mekan reklamlarınızda hızlı bir şekilde hizmet vermek amacı ile çalışmalarına hızla devam etmektedir. Bunun yanı sıra her türden tabela ve parapet baskı uygulaması için kaliteli malzemeler kullanıyor ve müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Çoğunlukla reklam sektöründe kullanılan tabela türleri arasında yer alan parapet tabelaların kullanım alanı da farklıdır. Bu tabelalar genellikle restorasyon ve inşaat alanlarında reklam tabelası işlevi görmektedir. Bu nedenle kullanılan perdelerin üst kısımlarına istenen binanın reklamları ve tanıtımları eklenebilir. Sonuç olarak rahatsız edici görüntülerden sadece parapet baskılar sayesinde kurtulabilirsiniz.

En uygun parapet baskı fiyatları veya parapet dijital baskı fiyatları ile sipariş vereceğiniz parapet baskı ürünleri firmamız tarafından en kaliteli materyaller kullanılarak en hızlı şekilde üretilmektedir.

Parapet Baskı Fiyatları

Parapet baskı fiyatları ürünlerin ölçüsüne ve boyutlarına göre farklılaşmaktadır. En uygun Parapet baskı fiyatları ile üretmiş olduğumuz ürünleri sipariş vermek ve Parapet baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Parapet Reklam Uygulamaları

Parapet Reklam – Işıklı Parapet Reklam – Parapet Tabela İstanbul – Parapet Vinil Baskı – Cut-Out Parapet – İnşaat Parapet Baskı – Kabartma Parapet İstanbul

​Parapet Tabela

İnşaat cephelerinde ve restorasyon aşamasındaki bina cephelerinde sürekli karşılaştığımız geniş cepheli reklam alanlarına Parapet Tabela denilmektedir. Parapet tabelalarda amaç binadaki restorasyon süresince ve inşaatın yapım aşamasında oluşan kötü görüntüyü kapatmaktır.

İnşaat Parapetleri

İnşaat alanları çevresine yapılan duvarlarınıza hazırladığımız parapet üzerine yapmış olduğumuz reklam çalışmasıdır. İnşaat Parapetleri dijital baskı reklam çalışması ile çok daha güzel bir görünüme sahip olmaktadır.. projenizin özellikleri hakkında bilgiler vermenizi sağlamaktadır. İnşaat Parapet tabelaları ile artık sizde satışlarınızı artırabilirsiniz. Parapet Reklam çalışmaları markanızın görünürlüğünü arttıracaktır. Express Reklam alanında deneyimi ve Profesyonel kadrosu ile çözüm ortağınız olarak parapet reklam uygulaması yapmaktadır.

İnşaat kenarlarında bulunan tabela türüdür. Restorasyon aşamasında bina ve inşaat kenarında sık sık karşılaştığımız tabelalara Parapet Tabela denilmektedir. İnşaat çevresi parapet ile kamufle edilerek geniş bir reklam kitlesi oluşturabilir. Aynı zamanda binadaki bütün çirkin görüntüyü de kamufle etmiş olur.

Cephe Parapetleri

İnşaat cephelerinde ve restorasyon aşamasındaki bina cephelerinde sürekli karşılaştığımız geniş cepheli reklam alanlarına Parapet Tabela denilmektedir. Parapet tabelalarda amaç binadaki restorasyon süresince ve inşaatın yapım aşamasında oluşan kötü görüntüyü kapatmaktır. Parapet Tabela aynı zamanda dıştan projeksiyon aydınlatmalı olduğu için geceleri de gündüzleri kadar etkili olmaktadır.

Parapet Reklam

Geniş cepheli olan parapet reklamlarında reklam posteri geniş alanlı olarak kullanılabilir . Parapet reklamı göz hizasında olduğu için markaların fark edilmesini sağlar. Parapet reklamlarında Cut out / dekupe gibi özel üretim çalışmalarda yapılabilmektedir.

Reklam sektöründe kullanılan tabela türlerinden olan parapet tabelaları kullanım alanları diğer reklam türlerine göre çok farklıdır. Parapet tabelaları genellikle inşaat alanlarında ve restorasyon yapılan binalarda kullanılan reklam tabelası görevi gören perdelerdir. Bu tabelaların kullanım amaçları daha fazla İnşaat alanlarının ve restorasyon alanlarının çevreye verdiği kötü görüntüyü kapamaktır. Bunun için kullanılan perdelerin üzerine istenilen reklam veya binanın tanıtımı yapılabilinir.

Parapet Reklam – Işıklı Parapet Reklam – Parapet Baskı – İstanbul Parapet Reklam

Dış alanlarda kullanılan bu tabelaların çekiciliğini koruması için kaliteli ve dayanıklı malzeme ile yapılması ciddi öneme sahiptir. Çünkü hava koşulları ile zarar görebilecek bir baskı belli bir süreden sonra çekicilik yerine rahatsız edici bir görüntü vermeye başlayacaktır.İstenilen boyutlarda yapılabilen tabelalar reklam niteliğindeki resimlerin ve yazıların dijital baskı ile hazırlanmış halleridir.

Hazırlanan parapetlerin inşaatların bulunduğu bölgeye makul olması reklamın ilgi çekiciği açısından önemlidir.

Parapet Baskı Nedir?

Parapetler genellikle inşaat alanlarında kullanılan çıkıntılardır. Farklı malzemelerden yapılan parabetler iş ve işçi güvenliği için uygulanan önemli bir detaydır. Parepet, beton, duvar, tuğla şeklinde inşaa edilebilmektedri. Parepet korkuluklar da yine aynı sistemle güvenlik sağlama amacıyla uygulanmaktadrı. Binaların dış cephesi, çatı, teras, balkon gibi alanlarda uygulanabilmektedir.

Parapet baskı çeşitleri de parabet duvar ya da parapet korkuluk alanlarında uygulanan baskılardır. Genellikle reklam amaçlarıyla yapılan bu baskılar doğru konum ve stratejilerşle uygulandıkları zaman oldukça işlevsel bir hale bürünebilmektedri. Yapılan baskının kaliteli olması, doğru kampanyaların uygulanması parepet baskı alanlarında gelişim ve değişimlerin yaşanmasına olanak sağlamıştır. Hazırlanmış olan parapetlerin üzerine ölçüm ve boyutları dikkate alınarak parapet baskılar tasarlanmaktadır. Bu baskılar gereken yol ve yöntemler üzerinde çalışılarak parapet baskı olarak hazır bir hale dönüşmektedir.

Reklam vermek istediğiniz alanlara uygun olarak ve reklam baskılarınızı hazırlayabilir, işlevsel özelliklere sahip, dikkat çekici parapet baskı yöntemiyle reklam ve tanıtım faaliyetelrinizi yürütebilirsiniz. Kişisel zevk ve beğenilerinize göre seçeceğiniz baskı modellerinde size en uygun olanı uygulamaya geçirebilirsiniz.

​Parapet Baskı Özellikleri

Parapet Baskılar Teras, Çatı, Balkon Ve Pencere Önlerinde Mimari Nedenlerden Dolayı Uygulanan Dar Ve Kısa Çıkıntılardır.
Kelime Kökeni İngilizce Olan Parapet, Türkçe’De Korkuluk Anlamına Gelir.
Ancak İnşaat Literatüründe Bu Kavram Çok Daha Farkli Bir Anlamda Kullanilmaktadir.
Üretimini Yapmiş Olduğumuz Parapet Baski Modelleri Inşaat Çevresinde De Kullanilan Baski Çeşididir.
Inşaat Kenarlari Için Kullanabileceğiniz Parapet Tabela Çeşitleri En Uygun Fiyat Seçeneği Ile ExpressReklam’da.

Kullanım Alanları
– Cephe Giydirmeleri
– Pankart Baskilar– Emlak Afişleri
– Inşaat Parapet Uygulamalari
– Sahne Arkalari– Kirlangiç Bayraklar
– Dans Pistleri– Seçim Afişleri

Parapet Baskı (İnşaat Çevresi Reklam Baskı)

PARAPET BASKI ÖZELLİKLERİ
Parapet baskılar teras, çatı, balkon ve pencere önlerinde mimari nedenlerden dolayı uygulanan dar ve kısa çıkıntılardır.
Parapet baskılar genelde inşaat çevresinde kullanılan bir sistemdir. Çatı balkon teras ve cam önlerinde mimari sebeplerden dolayı uygulanan dar ve kısa girinti ve çıkıntılardır. Kelime köken olarak İngilizce anlamı parapet, Türkçe’de ise kelime anlamı korkuluk anlamına gelir. Ancak Bina İnşaat sektöründe bu kavram daha çok farklı bir anlamda kullanıldığını görebilirsiniz.

İnşaatların kenarlarında bulunan tabela türlerindendir. Restorasyon aşamasındaki binalarda ve inşaat kenarında sıklıkla karşılaştığımız tabelalara Parapet.

İnşaat Alanı İçin Parapet Tabela ve Parapet Brandası

İstenilen boyutlarda yapılabilen tabelalar reklam niteliğindeki resimlerin ve yazıların dijital baskı ile hazırlanmış halleridir. İnşaat ve restorasyon alanları dışında binaların boş kalan (sağır) yüzeylerinin kötü görünümünü kapamak amaçlı da kullanılabilinir. Bu kısımlar binaların sağır yüzeyleri diye tanımlanır. Bina Sağır Yüzeyleri; Bina Cephesinde pencerelerin ve boşlukların dışında kalan yüzeyleridir. Bina Cephe alanının %70’inden çok sağır yüzey alanı varsa reklam yönetmeliğine göre bu alan parapet tabelalar için kullanmak mümkün. Bu kullanım biçiminin de reklam daveti son derece yüksektir. Çünkü boş alanlara yapılacak resim algıda seçicilik oluşmasını sağlar. Bu açıdan kullanımı da sık görülür. Parapet tabelalar vasıtası ile çoğu alanı reklam alanı haline getirmek mümkün olmaktadır.

Parapet Dijital Baskı

Parapet dijital baskı ve tanıtım ürünleri inşaat cephelerinde veya restorasyon aşamasındaki yapıların dışına kaplanan reklam alanlarına parapet kapama denir.Uzun süre kullanımı ve görsel kalitesini kaybetmemesi için kaliteli malzemelerden yapılmalıdır.

Avantajları şunlardır, İnşaat süresince oluşabilecek kötü görüntüyü kapatmaktadır, İnşaatlar da ve restorasyon olan yapılarda güvenliği artırmaktadır, Markanıza reklam olanağı sağlamaktadır.

İnşaat parapetleri, dijital baskı reklam çalışması ile çok daha estetik bir görünüme sahip olacak. En uygun inşaat parapet tabela fiyatları Express Reklam’da.

İnşaat alanları çevresine yapılan duvarlarınıza hazırladığımız parapet üzerine yapmış olduğumuz reklam çalışmasıdır. İnşaat parapetleri dijital baskı reklam çalışması ile artık çok daha estetik bir görünüme sahip olacak. Üstelik projenizin özellikleri hakkında geniş bilgiler vermenizi sağlamaktadır. İnşaat parapet tabelaları ile artık sizde satışlarınızı artırabilirsiniz. Bize ulaşarak nasıl bir tasarım ve hangi ölçülerde olduğunu belirtirseniz en hızlı şekilde size ulaşabiliriz. Parepet reklam için daha fazla beklemenize gerek yok.

İnşaat Alanına Dijital Baskı Reklam Brandası
İnşaat Alanı Güvenlik Duvarı Vinil Reklam Giydirme
İnşaat Parapet Reklam Uygulaması

Parapet Dijital Baskı Germe Reklam Tabela

Parapet dijital baskı germe reklam tabela. parapet vinil germe imalat montaj görselleri örnekleri montajları . logo duvar banko arkası tabela.

İstanbul merkezli reklam alanında faaliyet gösteren firmamız iç mekan, dış mekan dijital baskı, açık hava reklamcılığı tabela, totem ve reklam ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Her bütceye uygun fiyatlarla reklam çözümleri sunan Express Reklam ulaşımı kolay, otopark sorunu olmayan İstanbul’un merkezinde reklam ile ilgili aradığınız her soruya cevap vermektedir.

Parapet Reklam Baskı

Herhangi bir yapının dış kenar duvarının uzantısı veya bariyer şeklinde de adlandırılabilecek parapet, üzerinde baskı uygulanabilecek bir nokta oluşturmaktadır. Örnek olarak inşaat ve yapı tadilat çalışmaları sırasında bir yapının dış kısmında parapet oluşturulduğunda üzerinde parapet baskı ile daha düzgün bir görsellik elde edilebilir. Bu konuda da Express Reklam üzerinden istenilen estetik hizmetlerin alınması mümkündür.

Parapet baskı bir diğer ismi de birlikte parapet kaplama olarak da tanınmaktadır ve bu kaplama için özellikle dijital baskı ile farklı malzemeler kullanılarak işlem yapılır. Kullanılacak malzeme branda olmasıyla birlikte gerilmiş kaliteli bir görüntü çıkaran bu branda üzerinde canlı gerçek görseller, HD görseller veya animasyonlar ile İstanbul ilinin her noktasında kullanılabilir.

İstanbul genelinde aklınıza gelebilecek birçok farklı noktada örnekleri bulunan bu baskı teknolojisi, özellikle inşaat alanları için tercih edilmektedir. Ayrıca yapıların dış çevrelerinde oluşturulan korkuluk üzerinde veya dış kaplama alanlarında da İstanbul ili için en estetik uygulamalardan biri olarak görülmektedir. İstanbul parapet baskı açısından en iyi ve uygun fiyatlı hizmetleri sunmaktadır.

 • ​Parapet Dijital Baskı
 • Parapet Vinil Baskı
 • Parapet Branda Baskı
 • Parapet Mesh Baskı
 • Parapet Reklam Uygulaması
 • İstanbul Parapet Reklam Uygulaması
 • Parapet Reklam Millet Bahçesi Reklam
 • Osb Reklam Uygulaması
 • Işıklı Parapet Reklam Uygulaması
 • Ruhsat Tabelası
 • Parapet Vinil Germe
 • Parapet Branda Germe
 • Parapet Mesh Germe
 • Parapet Vinil
 • Cephe Vinil Germe
 • Uv Parapet Baskı
 • Cut-Out Parapet Baskı
 • Parapet Reklam
 • Işıklı Parapet Reklam
 • Parapet Baskı
 • İstanbul Parapet Reklam
 • Işıklı Kabartma Parapet
 • Kabartma Parapet Uygulaması
 • Işıklı Parapet Reklam
 • İnşaat Parapet Baskı
 • Parapet Kabartma Vinil Baskı Uygulaması
 • Su Kontrası Parapet Kapama
 • Işıklı Parapet
 • İnşaat Parapet Baskı

Parapet Tabela (Parapet Reklamları Branda Vinil Germe)

Parapet Reklam Afişleri · İnşaat Alanı İçin Parapet Tabela ve Parapet Brandası · İnşaat Parapetleri · Cephe Parapetleri · Parapet Reklamları · Parapet Branda Baskı.

Parapet Branda Baskı – Parapet Branda Germe

Parapet Branda Baskı, dış alanlarda kullanılan bu tabelaların çekiciliğini koruması için kaliteli ve dayanıklı gereç ile yapılması büyük önem göstermiştir. Çünkü hava koşulları ile deforme olabilecek bir baskı belli bir süreden sonra çekicilik yeri rahatsız edici bir görüntü vermeye başlayacaktır.

İnşaat Parapet Osb Reklam Giydirme

İnşaat cephe reklam giydirmeleri inşaat ve şantiye osb vinil kaplama, reklam amaçlı kullanılmak üzere projeyi tanıtan ışıksız tabela çeşitlerindendir. İnşaat tabelaları belirlenen ölçülerde profil konstriksiyon kullanılarak arka zemine parapet yada kompozit panel uygulamaları yapılmaktadır.

Cephe Vinil Germe, Bina Cephesi Reklam Giydirme, Cephe Branda Germe, Parapet Vinil Baskı, İnşaat Etrafı Branda Germe, Cephe Reklam Uygulamaları, İstanbul Vinil Germe, İnşaat Osb Vinil Kaplama, Uygun fiyatlı dijital baskı hizmeti almak için bizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Parapet baskı ve dijital baskı kategorisinde bulunan ürünleri hızlı sipariş kolaylığı ve www.expressreklam.com.tr güvencesiyle en uygun fiyatlar ile satın almak için tıklayın!