You are currently viewing Dönkart Baskı

Dönkart Baskı

Dönkart Baskı Özellikleri. 3 mm foreks malzeme; Çift yön renkli baskı; Parlak folyo sıvama; Yuvarlak kesim. Ebat Seçiniz.

Dönkart Baskı Hakkında, Dönkart ürünü reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan etkili ve dikkat çekici bir tanıtım aracıdır. Genellikle kapalı alanlarda ürün ya da çeşitli kampanyaların tanıtımı için tercih edilen dönkart baskılar asıldıkları yerlerde hareket ettiği için müşteriler tarafından kolaylıkla fark edilir. Bir mekan içerisinde sürekli olarak ya da etkinliğe özel olarak kullanılabilir.

Dönkart Baskı

Dönkart Baskı Özellikleri. 3 mm foreks malzeme; Çift yön renkli baskı; Parlak folyo sıvama; Yuvarlak kesim. Ebat Seçiniz.

Dönkartlar, firmaların müşterileriyle ilk temasını sağlayan satış yerlerinde kullanılan bir tanıtım aracıdır. Ürünler ve hizmetler hakkında bilgi vermenin yanı sıra her ürün veya hizmet için ayrı promosyon sağlar. Birçok firmanın ürünlerini tanıtmak ve müşterilerle etkileşim kurmak için kullandığı, etkili reklam türü olan Dönkart örneklerini sipariş vermek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Dönkartlarda çoğunlukla ürünlerinizin ya da hizmetinizin tercihen profesyonel olarak çekilmiş fotoğrafları veya yüksek kaliteli illüstrasyonları, etkileyici bir slogan gibi tanıtarak satışa destek olan bilgiler içermektedir. Reklam firması olarak gerçekleştirdiğimiz dönkart çalışmalarımızda insanları kendisine baktıracak tasarımları dijital baskı ortamlarında özel olarak hazırlamaktayız.

Dönkart

Çoğunlukla mağazalarda duyuru amaçlı kullanılan dönkartlar, özel günler için de harika birer mesaj aracıdır. 3 mm plastik malzemeden üretilen dön kartlar çift taraflıdır. Üstten açılan delik ve misina yardımıyla kolaylıkla asılabilir.

Dönkart Baskı

Dönkartlar tanıtım ve reklam sektöründe en çok kullanılan reklam ürünlerinden birisidir. Genel olarak mağazalarda kampanya veya promosyon tanıtımları için kullanılmaktadır.

Reklam ve Dönkart

Dönkartlar, satış noktalarında çokça ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelmektedir. Dönkart nedir denildiğinde, şirketlerin müşterileriyle temas kurmasını sağlayan tanıtım araçlarından biridir diyebiliriz. Ürün içeriklerini içerebileceği gibi, hizmetinizin etkili tanıtımını da yapabilirsiniz. Bu nedenle dönkart baskıları dikkat çekici kılmak önemlidir.

Mağaza Dönkart

Reklam Dönkartın üzerinde verdiğiniz hizmetin etkili olacak bir görseli, vurucu bir slogan, tanıtıma destek olacak sözler ve açıklamalar yer alır. Amacının reklam yapmak olmasından dolayı ilgi çekici olması gerekmektedir. Dönkartlarda genel olarak karton veya kuşe kağıt kullanılmaktadır ve kalınlıkları arttırılabilmektedir. Dönkart hakkında bilgi verilecek hizmet ya da ürüne göre farklı boyutlarda yapılabilmektedir.

Dönkart Kullanım Alanları

Dönkart imalatında çeşitli kağıtlar ve malzemeler kullanılır. Kağıt dönkartlarda baskı yapılan kuşe kağıt mukavvaya sıvanarak kalın bir kağıt elde edilmiş olur ve bu kalınlık dönkartların sağlam bir şekilde aylarca durmasını sağlar. Genelde 170 gr kuşe kağıta baskı yapılıp, 20mm. mukavva’ ya sıvama yapılıp kullanılmaktadır.

​Dönkart Kullanım Alanları

Dönkartlar kesiliş biçimleri ve kullanılan malzemelere göre çeşitlere ayrılırlar. Özel kesimli dönkart, oval kesimli dönkart, mukavva dönkart, forex digital dönkart gibi çeşitlilik gösterirler.

Avm Dönkart Tasarım

Dönkartlarda net olarak hedef kitleye vermek istediğiniz bilgi ve kampanyalar yansıtılır. Express Reklam olarak sizlere sıradışı dönkart tasarımları ve kaliteli baskı ve kaliteli işçilikle sizlerin yanındayız. Dönkart siparişlerinizde tasarım ücreti almıyoruz. Sizlerde dönkart fiyatları ve dönkart tasarımı çeşitlerimizi ve örneklerimizi görmek ve öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

Kaliteli Dönkart Baskı

Kaliteli bir yapı altında dönkart basımı gerçekleşmesi çok önemlidir. Böylece farklı zaman dilimlerinde gün içerisinde müşteriler yapılacak reklamı rahat şekilde görebilir. Bu yüzden net bir çözünürlük altında doğru renk tonları üzerinden hazırlanmalıdır. Ayrıca grafik tasarım üzerinden her açıdan etkili bir olanak sağlamalıdır. Bütün bu olanakları çok uygun dönkart baskı fiyatları ile elde edebilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışıyla ve ucuz dönkart basımı sayesinde, saygın ve etkili bir reklam oluşturmanız mümkün.

Uygun Fiyatlı Dönkart Baskı

Bir kez kullanıldığı zaman sayısız insana hızlı ve güvenli şekilde dönkart basımı üzerinden ulaşmak mümkün. Özellikle daha çok mağazaların içerisinde kullanılan bu ürünler, isteğe bağlı olarak değişik noktalarda da değerlendirilmektedir. Özellikle uğraşmadan gün içerisinde birçok insana firmanın reklamı yapılabilmektedir. Bu reklamı en etkin şekilde kullanabilmek için dönkart baskı fiyatları üzerinden güvenli sipariş verebilirsiniz. Her açıdan kaliteli yapı altında üretim gerçekleştirilen firma bünyesinde, ihtiyaçlarınıza uygun olarak ucuz dönkart basımı kurumsal bir anlayışla sunulmaktadır.

Dönkart genellikle mağaza içi ürün veya kampanya tanıtımında kullanılan etkili bir reklam aracıdır. Çift taraflı olup tavana ince bir misina ile asılarak kullanılır ve mağaza içindeki hava sirkülasyonu ile dönerek müşterilerin ilgisini üzerindeki reklama, ürüne veya kampanyaya çeker. Foreks üzerine sıvama yöntemiyle üretilen dönkartlar sitemizde daire formunda ve farklı ebat seçeneklerinde (30×30 cm, 35×35 cm ve 40×40 cm) mevcuttur. Sipariş içeriğinde ise ürün üzerinde bir delik ve misina bulunmaktadır.

Mağazan, dükkanın için dönkart örnekleri online tasarım avantajı ile Express Reklam’da 30×30 cm ölçülerinde ister daire ister kare olarak Express Reklam’da.