You are currently viewing Bez Afiş Ümraniye

Bez Afiş Ümraniye

Ümraniye bez afiş sayesinde açık hava koşullarına uygun ve ekonomik reklam tekliflerimiz için bizi arayabilirsiniz.

İnternette çeşitli uygulama videolarını bulabilirsiniz. Bez afiş vinil branda malzeme olarak binaların dış yüzeylerine uygulaması dışardan yapılan reklam uygulama malzemesidir ve reklam ajansları ile tabelacıların yoğunlukla kullandığı bir üründür.

Bez Afiş Ümraniye

Bez Afiş baskılar dış mekan ve aynı zamanda iç mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür.

Bez afiş baskı fiyatları genellikle kullanılacak olan boyut ile talepleriniz doğrultusunda değişmektedir. sizlerde alanında uzman çalışanlarının olduğu afiş baskı firması aracılığı ile ümraniye bez afiş baskı hizmeti almak ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için site üzerinde yer alan iletişim numaralarından bizleri arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Afiş Branda İmalat Fiyatları ve Kullanım Alanları

Afiş Branda, tanıtım ya da reklam amaçlı kullanılan baskı uygulamasıdır.

Afiş Branda, genellikle toplantılarda, maçlarda üzerinde mesajların bulunduğu bezden ya da kartondan yapılan levhalardır. Söylenmek istenilen yazılar, resimler net bir şekilde pankart üzerine basılır. Bir yere asılarak sabitlenir veya elde tutularak mesaj istenilen yere ulaşmaktadır. Genellikle maçlarda tercih edilir.

Afiş Branda, kalabalık ortamlarda bir şeyi tanıtmak ya da duyurmak amacı ile herkesin görebileceği yere asılan reklam aracıdır. Aynı zamanda resimli duvar ilanları diye de bilinir. Dijital baskılı afişlerin genel amacı reklam ve propaganda yapmak için kullanılır. Afiş 19. Yüzyılın başlarında film çekimi sonrasında filmi herkese duyurabilmek amacı ile üretilmeye başlanmıştır. Afiş sayesinde film olduğunu herkes duyar ve film gününde ve saatinde izlemeye giderlerdi. Günümüzdeki afişleri Raşel kumaş üzerine dijital baskı uygulanarak üretileni yapıyoruz. Kenarlarındaki kopçalar sayesinde rahatlıkla istenilen yere asılabilir. Sosyal afişler ise insanları bilgilendirme amacı ile üretimi yapıyoruz.