You are currently viewing Kamyonet Reklam Giydirme

Kamyonet Reklam Giydirme

Kamyonet reklam giydirme ve Şirket aracı reklam kaplama açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir.

Kamyonet Reklam Giydirme

Kamyonet reklam giydirme işlemi tamamen profesyonel ve uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü Kamyonet kasası giydirme işleminde en ince noktalara kadar dikkat edilmesi gerekir. Çünkü kamyonet giydirme işlemi araçların dış kasasına yapıldığı için güzel ve estetik bir görünümde olması oldukça önemlidir. Kamyonet araç giydirme işleminde öncelikle yapılacak olan desen belirlendikten sonra, dijital kaplama şeklini alarak Daha sonrasında araca bu şekilde giydirme yapılır. Kamyonet araç giydirme işlemi çeşit çeşit modeller içerdiği için herkesin zevkine göre farklı şekilde yapılması mümkündür. Kamyonet araba giydirme işleminde kişilerin istediği modelin birebir olması için uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Kamyonet Reklam Kaplama

Kamyonet aracı giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Reklamsal Kamyonet araç kaplamaları yapılabildiği gibi komple renk değişim uygulamalarında yapılmaktadır. Kamyonet aracı giydirmearaç kaplama reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Kamyonet üzerine dijital baskı folyo kaplama kurumsal renklerinde logo ve renk giydirme hizmeti.

Kamyonet Reklam Üzeri Folyo Giydirme

Yükleyin Tasarımınızı, Yazın İstediğiniz Boyutu, Kamyonet Reklam Giydirme (Folyo Kaplama) Kamyonet Şirket Aracı Kaplama Siparişinizi Şimdi Verin!

Kamyonet aracı giydirme terimi halk arasında Araç Üstü Reklam veya Araba Giydirme olarakta kullanılır. Kamyonet Reklam Giydirme; Cast Folyo diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Genelde 3M veya Oracal cast folyo kullanılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo‘nun kalınlığı 0.08 – 0.13mm. aralığındadır. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; Kamyonet Araçları Reklam Giydirme işlemi yapılırken, Aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir.Bu işlem profesyonel Araç Giydirme Ustaları tarafından yapılmalıdır.

Kamyonet reklam giydirme ve Kamyonet araç kaplama sayfamıza bakıp istediğiniz örnek reklam kaplama ve renk değişim modellerini görebilir, uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Kamyonet Reklam Kaplama

Kamyonet reklam kaplama folyosu kullanılarak yapılan kamyonet kasası kaplama işlemleri, araca orijinal rengi dışında farklı bir renk, tasarım vermek için gerçekleştirilir. Bu çerçevede mat, şeffaf ya da parlak görünümlerin tercih edilmesi mümkündür.

Kamyonet reklam giydirme yada diğer adıyla Kamyonet Reklam kaplama; açık hava reklamcılığında en önemli mecralardan biridir.