You are currently viewing One Way Vision Delikli Cam Folyosu

One Way Vision Delikli Cam Folyosu

One way vision yahut bir diğer adı delikli folyo olan bu baskı türü, binaların yüzeylerine yapılan cam folyosu reklam uygulamalarına denilmektedir.

One way vision: Kelime anlamı tek yön demektir. Halk arasında delikli folyo diye de tabir edilen bu sistemin, en güzel yanı camlara kaplandığında içeriden dışarıyı göstermesidir. içerden bakan dışarıyı görürken, dışardan bakan içeriyi göremez. dışarıdan bakan yalnızca one way vision üzerinin üzerine dijital baskı makineleri ile basılmış çalışmaları görür.

One Way Vision Delikli Cam Folyosu

Delikli Folyo camlara uygulama yapıldığında bilinmesi gereken gündüz ve gece arasındaki farktır. Bu malzemenin özelliği aslında küçük küçük deliklerden oluşmasıdır. Bu küçük delikler gözle görünmez. Delikli cam filmi dediğimiz malzeme gündüz içeriyi göstermezken akşam olduğunda ışıkların yandığı tarafı yani içeriyi gösterir.

İçeriyi Göstermeyen One Way Vision Delikli Folyo

İçeriyi göstermeyen delikli cam folyosu tamda aradığınız baskı türüdür. Yaşam alanlarınızda mahremiyetinizi sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Dışarıdan bakıldığında içerinin görünmesini engellerken, içeriden bakıldığında ise dışarının görünmesine imkan sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde, siz dışarıyı görmeye devam ederken, dışarıdan bakan kimse sizi göremez böylece mahremiyetinizi (Gizliliğinizi) sağlamış olursunuz.

Delikli cam folyosu baskı ve yapışkanlı modellerden oluşmaktadır. One way vision folyo baskı ile içerisi ve dışarısı görünmez. Delikli folyo genellikle depolarda kullanılır.

Dışarıyı Gösteren İçeriyi Göstermeyen Cam Giydirme

One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

Dışarıdan içeriyi göstermeyen cam giydirme modelleri içerisinde yer alan one way vision cam giydirme çeşitleri farklı özelliklere sahiptir. Delikli cam folyosu çeşitleri kesinlikle güneşin gelmesini engellemez. Aksine normal bir cam gibi yine kullanım sunmaktadır. Sadece dışarıdan içerinin görünmesini engeller. Ancak yine de delikli cam filmi modelleri arasından seçim yaparken güneş kontrol özelliğine sahip olan modelleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.