You are currently viewing Maltepe Cam Giydirme

Maltepe Cam Giydirme

Maltepe Cam Giydirme, firmamız ( cam kaplama ) alanında İstanbul Maltepe ilçesine hizmet vermektedir.

Maltepe Cam Giydirme

Maltepe bölgesinde cam reklam giydirme ve kaplama ile tüm ihtiyaçlarınız hızlı ve ucuz biçimde karşılanır. Grafik tasarım aşamasından montaj sonrasına kadar müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyen firmamız, cam giydirme ve reklamcılık alanında geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermektedir.

Maltepe Cam Giydirme Firmamız, cam giydirme alanında Maltepe İlçesine hizmet vermektedir. Maltepe bölgesinde cam reklam giydirme ve kaplama ile tüm ihtiyaçlarınız hızlı ve ucuz biçimde karşılanır. Grafik tasarım aşamasından montaj sonrasına kadar müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyen firmamız, cam kaplama ve reklamcılık alanında geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermektedir.

Maltepe cam giydirme cam kumlamaları, cam filmleri ve reklam giydirme, folyoları ile ofis, konut, plaza içi dekorasyon uygulamaları yapmaktayız. Dilediğiniz görsel kaplama ve logo çalışmaları uygun materyal ile üretilip uygulama yapılabilmektedir.

Genellikle mağazaların vitrin camlarında, arkasında yer alan teşhir ürünlerini kapatmaması, ürünün satışını hızlandırma veya mağazanın görselini değiştirme amaçlı tercih edilen bir folyo türüdür.

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Vektörel olarak tasarlanan geometrik şekiller, logolar veya çizgiler makinalarda kesildikten sonra cama uygulanır.

Maltepe Cam Kaplama

Maltepe cam kaplama dijital baskı alanlarından birine girip etkili reklam alanlarından biridir. Sizler de reklam alanlarından iyi derece de faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve bizlerden cam kaplama alanlardan fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Görsel Grafik çalışmaları ile reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Marka değerinizi iyi derece de artıracak olan ve bu alanda müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Firma veya hizmetlerin hedef kitleye tanıtımının en doğru yollarından biride cam kaplama diğer bir tanımla cam giydirme işlemidir. Cam kaplama işlemi hata kabul etmeyen hassas uygulama isteyen bir işlemdir. Cam üzerine reklam giydirme yapılabileceği gibi farklı kaplama uygulamaları da mevcuttur. Bunlardan bazıları kumlama folyo ile kaplama, cam filmi kaplama, opak folyo kaplama ve one way vision kaplamalardır.

Belki de cam giydirme bu mesleklerin incinde en zor olanlarından bir tanesidir ve çok ince ustalık isteyen bir meslek grubudur.

Cam yüzeylere dışarıdan uygulanan, üzerinde hücresel delikler olan dijital baskıya kumlu folyo kaplama denir.

One Way Vision Cam Giydirme

One way vision folyolar, üzeri delikli yapıda folyolardır. Halk arasında delikli folyo da denir. Bir reklam malzemesidir. Üzerine baskı yapılarak bina camlarına uygulanır. Normal şartlarda dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermez. Sadece üzerinde basılı olan görseli gösterir. İçeride bulunanlar ise dışarıyı görürler. Aslında folyonun çalışma mantığı şu şekildedir; uygulandığı yerin iki tarafında neresi daha aydınlıksa orayı gösterir. Gündüz koşullarında dışarısı aydınlık olduğu için içeriden dışarıyı görürsünüz. Fakat gece olup ışıklar yandığında dışarıda bulunanlar sizi görebilir.

Cam Giydirme ve Cephe Giydirmede Neden One Way Vision Folyo Kullanılır ? One Way Vision folyolar, diğer adıyla delikli folyolar, dışarıyı görmenize engel olmadan reklam ve tanıtım yapmanıza olanak sağlar. Bu yüzden, ana cadde ve arterlere bakan bir çok işyeri Cam ve Cephe reklam giydirme uygulaması yaparlar.

Folyo Cam Giydirme

Folyo Cam Giydirme ; dijital baskı folyoları, düz alanlara ve oluklu (3D) alanlara uygulandığından kendi içerisinde kollara ayrılmaktadır. Örneğin oluklu araç üzerine uygulanacak cast folyolar 36 mikron kalınlığında iken düz zemin üzerin araç üzerine uygulanan folyolar 80 mikron kalınlığında kullanılmaktadır.

Folyo üzeri dijital baskı uygulamalarında kullanılan laminasyonlar ise yine aynı yapışkan ve pvc özelliklerine sahiptir, ancak laminasyonların üretiminde güneşten dijital baskıyı korumak amacıyla UV koruyucu kullanılır, böylelikle güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurmasında ciddi bir koruma sağlanmaktadır.

Son dönemde dijital baskı işlemi, birçok alanda kullanılıyor. Genellikle reklamcılık alanında ön plana çıksa da, ajanslarda, restaurantlarda ve büyük şirketler tarafından tercih ediliyor. Dijital baskı türlerinden biri olan cam giydirme, oldukça ince ustalık gerektiren ve ölçülerinin çok dikkatli alınmasının gerektiği bir alandır. Kıvrımlı cephelerden dolayı ölçme işlemlerinde bazı zorlanmalar yaşanabiliyor. Bu nedenle bu işlemler usta kişiler tarafından yapılmalıdır.

Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.

Dışarıyı görmenize engel olmadan reklam ve tanıtım yapmanıza olanak sağlayan bu ürünler ana cadde ve arterlere bakan bir çok işyeri cam giydirme, ve vitrin giydirme, uygulamaları yaptırmayı tercih ederler.

Cam Reklam Uygulamaları

Cam Giydirme · Cam Kaplama · Cam Reklam Giydirme · Cam Reklam Kaplama · Cephe Reklam Giydirme · Cephe Reklam Kaplama · Cephe Folyo Kaplama · Kumlama Folyo · Cam Kumlama · Ofis Camı Buzlu Folyo · Cam Filmi · Aynalı Cam Filmi · Kumlama Cam Filmi · Buzlu Folyo Cam Kaplama · Kumlu Folyo Cam Kaplama · Kumlu Folyo Desen Kaplama · Dekoratif Folyo Kaplama · Ofis Cam Kaplama · Vitrin Reklam Kaplama · Kampanya Yazıları · Cephe Kaplama · Delikli Folyo Cam Kaplama · Folyo Cam Kaplama · One Way Vision Cam Kaplama · Dijital Baskı Cam Kaplama · Şeffaf Baskı Cam Kaplama · Kumlu Folyo Cam Giydirme · Buzlu Folyo Cam Giydirme · Vitrin Giydirme · İndirim Yazıları · Delikli Folyo Cam Giydirme · Folyo Baskı Cam Giydirme · One Way Vision Cam Giydirme · Cam Yazıları · Vitrin Yazıları · Cama Dijital Baskı Giydirme · Kurumsal Uygulamalar · Bayi Reklamları · Cephe Giydirmeler · Dijital Baskı Hizmetleri

İstanbul Maltepe’de cam giydirme ve cam kaplama hizmeti verdiğimiz mahalleler

 • Maltepe Cam Giydirme
 • Altıntepe Cam Giydirme
 • Altay Çeşme Cam Giydirme
 • Aydınevler Cam Giydirme
 • Bağlarbaşı Cam Giydirme
 • Başıbüyük Cam Giydirme
 • Büyükbakkalköy Cam Giydirme
 • Cevizli Cam Giydirme
 • Çınar Cam Giydirme
 • Esenkent Cam Giydirme
 • Feyzullah Cam Giydirme
 • Fındıklı Cam Giydirme
 • Girne Cam Giydirme
 • Gülensu Cam Giydirme
 • Gülsuyu Cam Giydirme
 • İdealtepe Cam Giydirme
 • Küçükyalı Cam Giydirme
 • Yalı Mahallesi Cam Giydirme
 • Zümrütevler Cam Giydirme