You are currently viewing Mesh Baskı Delikli Vinil Branda

Mesh Baskı Delikli Vinil Branda

İstanbul da mesh baskı m2 fiyatları en düşük maliyet hesaplaması ile yapılmaktadır. Toplu üretim yapıldığı için sizlere en uygun fiyat avantajı sunmaktayız.

Mesh Baskı Delikli Vinil Branda

Mesh Baskı Delikli Vinil Branda Baskı Merkezi olarak Mesh Baskı sistemleri ve en ucuz, delikli baskı konusunda kaliteli hizmet anlayışını uygun fiyatları ile sizlere sunmaktayız.

Mesh Baskı Delikli Vinil Branda olarak kalıcı baskı işlemleri için arayın 0216 316 80 77. Delikli mesh tüm baskı, tasarım, montaj işlemlerinde garantili ve uygun fiyat politikası ile hizmetinizdedir. Yerinde baskı montaj hizmeti sayesinde mesh baskı uygulama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Mesh Baskı Nedir?

Mesh baskı aslında delikli vinildir. Normal vinil malzemenin delikli halidir. Delikli olmasının sebebi rüzgara karşı dayanıklılığı artırmasıdır. Normal vinil baskılar rüzgarda tahrip olabilmektedir fakat mesh malzeme delikli yapısı ile rüzgarlara ve zorlu hava şartlarına oldukça dayanıklıdır. Asıldığı yerde ışığı tamamen kesmemesi, içeriden dışarının görünmesi bir avantajdır. İstediğiniz ebatta baskı yapılmaktadır. Büyük ebatlarda mesh baskı birbirine kaynak yapılarak istediğiniz ebatta size teslim edilebilmektedir.

Mesh Baskı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Mesh baskı genellikle cephe çalışması olan binalarda, iş yerlerinde dışarıdan içerisi görünmeyecek şekilde kapatılması için kullanılır. Yine aynı şekilde asıldığı yerlerde mesh malzemeye dijital baskı yapılabildiği için reklam amacı da taşımaktadır.

Mesh Baskıda Tasarımlarım Nasıl Görünür?

Mesh bir diğer adıyla delikli vinil malzeme yapısı gereği deliklidir. Bu sebeple tasarımlarınız baskı sonrası görünemeyeceğini düşünebilirsiniz fakat büyük ebatlarda baskı yapıldığından ve uzaktan bakıldığından dolayı mesh afiş baskı görünümden çok fazla detay kaybetmemektedir.

Mesh Baskı Sağlam Mıdır?

Mesh baskısını daha sağlam hale getirmek için etrafına kolon dikişi yapılmaktadır. Binalara asmak için yine kolon ipinden 2 metre arayla kopça dikilmektedir. Bu sayede yırtılmamalara karşı oldukça dayanıklı hale gelir ve asması kolaylaşır.

Mesh Branda M2 Baskı Fiyatları

Mesh baskı fiyatı; sadece baskı ve kolon dikiş seçeneğine göre değişiklik gösterir. Kolon dikişi istiyorum seçeneği seçilirse sistemimiz girdiğiniz ölçünün çevresini hesaplayarak fiyatı günceller. Büyük ölçülerdeki baskılarınızda mesh baskı kaynak hizmeti Express Reklam da ücretsizdir.

Mesh Baskı Delikli Vinil Branda Nedir?

Mesh baskı, mesh branda baskı ürünleri, ucuz mesh baskı fiyatları ve mesh metrekare fiyatına Mesh Baskı firmamızdan ulaşabilirsiniz. En ucuz mesh baskı fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Mesh Delikli Branda Afiş Dijital Baskı

Mesh Branda (vinil – vinyl) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

  • Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları
  • Atatürk posterleri
  • Duvar kaplama, dekorasyon
  • Totem baskısı
  • Cephe, bina germe vinil dijital baskı
  • Billboard baskısı
  • Işıklı tablela branda baskısı
  • Siyasi parti başkanları resim posteri baskısı
  • Fuar strand baskısı gibi pek çok mecrada branda baskı kullanılmaktadır.

Mesh Baskı Firması

Mesh Baskı Firması olarak hizmet vermektedir. 0534 897 13 74 numaralı Servis Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Delikli Mesh Vinil Branda, Mesh Dijital Baskı ve Delikli Vinil ürünleri baskı merkezi olarak reklam uygulaması yerinde montaj hizmeti sağlamaktayız. 1 yıl İşçilik Garantisi vermekteyiz.