You are currently viewing Rolap Banner

Rolap Banner

Rolap banner; fuar organizasyon, konferans seminer sergi toplantı reklam banner isimleriyle de anılmaktadır. Roll up banner yüksekliği minimum 2 metredir.

Rolap Banner

Rolap banner çoğunlukla fuar konferans alanlarında ve organizasyon seminer toplantı yapılan binalarda kullanılan reklam tabelası görevi gören baskılardır.

Rolap Banner 80×200 cm – 85×200 cm

Rolap bannerlar genellikle uygun fiyatlıdır ve kiralama veya satın alma seçenekleri sunar. Bu, etkinlik düzenleyicilerine ve perakendecilere bütçelerine uygun bir çözüm sunma esnekliği tanır. Roll up bannerlar, etkin ve görsel bir tanıtım aracı olarak etkinliklerde ve mağazalarda marka iletişimi sağlamak için mükemmel bir çözümdür. Taşınabilirlikleri, hızlı kurulum olanakları ve özelleştirilebilir tasarımları ile roll up bannerlar, markaların hedef kitleleriyle etkileşimini artırma ve dikkat çekme konusunda güçlü bir araç sunar.

Rolap Banner – Mükemmel Baskı Kalitesi & Garantili Mekanizma

Rolap banner mekanizmamız garantili ve kalitelidir. Roll up banner ölçüleri 80cm 85cm genişliğinde ve 200cm yüksekliğindedir, ayrıca çift taraflı modellerimiz de bulunmaktadır. Roll up banner fiyatları sitemizde ayrıca baskıları ile belirtilmiştir. Fuarlarda, kongrelerde, seminerlerde, mağazalarda, üniversitelerde ve alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılabilir.