You are currently viewing Rolap

Rolap

Rolap banner üzerine istediğiniz tasarımı ve yazıyı yazdırabilir, fotoğraf ekleyerek renklendirebilirsiniz. Alışveriş merkezleri, işyeri, vitrin, mağaza önü ve girişi gibi birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz üründür.

Rolap

Rolap banner ile ilgili ürünler bu liste içerisinde yer almaktadır. Bu kategoride bulunan Roll Up ürünleri hakkında daha detaylı bilgiye ürünün kendi sayfasından ulaşabiirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan online tasarla editörü sayesinde Roll Up istenilen tasarımlar yapılarak kolay bir şekilde sipariş verilebilir.

Rolap banner baskı hizmetlerimizle, yüksek çözünürlüklü ve dayanıklı baskılarla etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullandığımız özel mürekkepler ve yüksek kaliteli materyaller sayesinde, renkler daha canlı, detaylar daha net ve baskınız çok daha uzun ömürlüdür.

Rolap Banner

Rolap banner mekanizmamız garantili ve kalitelidir. Roll up banner ölçüleri 80cm 85cm genişliğinde ve 200cm yüksekliğindedir.

Express Reklam’ın sunduğu yüksek kaliteli baskı hizmetinden faydalanmak için, rolap banner’larınızın üstüne basılacak görsel dökümanı pdf, psd, ai, indd, svg, eps formatında olmak kaydıyla sitedeki ilgili alana yükleyebilirsiniz.

Rolap Banner 80×200 cm – 85×200 cm

Alüminyum malzemeden üretilmiştir.
Makaralı sistemi sayesinde görseli içinde zarar vermeden saklar. İstenildiğinde tekrar açıp defalarca kullanılabilir.
Ekonomik fiyatı ve taşıma kolaylığı açısından reklam malzemeleri arasında en çok tercih edilendir.
Kullanmak istemediğiniz görsel baskıyı değiştirerek Rolap Banner ürününü başka kampanya veya
Kurulumu birkaç saniyenizi alır ve herhangi bir aparata ihtiyaç yoktur.
Görsel baskısız olarak satışta olan Roll up Banner, ürününü dilerseniz baskılı kullanıma hazır halde de satın alabilirsiniz.
Çanta fiyata dahildir ve taşıma esnasında kolaylık sağlar.
(Taşıma Çantası 85 cm Uzunluk, 10 cm Genişlik ve 10 cm Derinlik )

Kullanım Alanları
Fuar Alanları, Marketler, Mağazalar,Toplantı ve Seminerler Salonları, Alışveriş Merkezleri gibi kapalı alanlarda rahatça kullanabilir,
ürün veya markanızı dikkat çekici bir biçimde vurgulayabilirsiniz.

Baskı Özellikleri
Vinil veya Standart Roll up kağıdı tercih edilebilir. Roll up kağıdına baskı da üzerine yırtılma ve yıpranmalara karşı ince pvc kaplama (laminasyon) yapılır.

Kurul ve Baskı Ebatları
Genişlik :80 cm
Yükseklik :200 cm

Kurul ve Baskı Ebatları
Genişlik :85 cm
Yükseklik :200 cm